Wpis z mikrobloga

Jest sens odnawiać te stare drzwi wejściowe? Chcialbym sie pozbyc tego skaju, podejrzewam ze pod spodem jest gąbka. Obawiam sie ze jak to wywale i dam jakąś okleine to mocno stracą na szczelności( ͡° ʖ̯ ͡°) alternatywną sa budżetowe drzwi z marketu budowlanego. Chcę tez wymienic drzwi z łazienki i wc, jest szansa dobrać drzwi z marketu budowlanego pod starą ościeżnice w mieszkaniu w wielkiej płycie? czy z gory wliczać w koszty wymianę drzwi razem z ościeżnicami? #remontujzwykopem #remont
źródło: comment_1605444112HGRRZxVQS1YNYoTZrZncRe.jpg
  • 13
@Syko: Robiłem takie drzwi kiedyś do biur w Powiatowym Urzędzie Pracy, w środku jest pianka, wygłusza dość mocno. Jak zerwiesz materiał to zostaną dziury po guzikach. Jak dasz na to tylko okleinę to dźwięki z klatki będziesz słyszał w mieszkaniu znacznie bardziej niż teraz. Podsumowując to te drzwi są do #!$%@?. Kup sobie nowe Mirek i niech Ci długo służą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Syko: Można pod stare ościeżnice zamontować nowe drzwi ale trzeba przerobić zawiasy, nie ma z tym dużo roboty. Tylko pod zewnętrzne bym nie radził, jedynie wewnętrzne
@Syko: też mam podobne drzwi i chciałem je odnowić np. okleiną do mebli ale stwierdziłem, że lepiej kupić najtańsze drzwi z marketu i się nie bawić, tylko trzeba sprawdzić czy Ci będą pasować na starą futrynę.