Wpis z mikrobloga

@kodishu: od początku kariery był w jednym z czołowych zespołów. Jak nie miał odpowiedniego bolidu, to już nagle nie dominował. Tyle w temacie wielkości Hamiltona czy tego pseudo sportu.
  • Odpowiedz
@kodishu: dziś udowodnił że jest najlepszym kierowcą
- auta mercedesa z problemami jak nigdy
- pogoda i nawierzchnia to jedno wielkie xD
- Hamilton startował z daleka
- nowoczesna F1 nie nadaje się ogólnie do wyścigów w deszczu, wszystkie symulacje przeprowadza się w idealnych warunkach, prawie tak samo jak większość wyścigów w sezonie z warunkami wręcz matematycznymi. Na tym torze ciężko było nawet zaliczyć czyste przejazdy w FP1 i
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: w momencie, w którym Vet zjechał po kolejne intery czułem, że to będą flashbacki z ostatniego wyścigu, gdzie Ham odstawiał magię z oponami. No i zrobił to znowu. Ferrari od dziecka w moim serduszku, ale to co robi Lewis na torze to jest majstersztyk.
  • Odpowiedz
@Janusz_Sportu: Jest dobry, ba.. najlepszy. Ale tu nie chodzi o to, tu chodzi o kilkuletnia dominacje jednego zespołu. To się nie podoba wykopkom (mi tez). Nie podobało mi się to za czasu Red Bulla, nie podoba i teraz.
  • Odpowiedz
@kodishu: ekspercikom dupa dzisiaj pękła bo już wczoraj wuescili, że ham nie potrafi jeździć w trudnych warunkach, pięknie im mordy zamknął XD
  • Odpowiedz