Wpis z mikrobloga

@bbrr: nie znam modelu, ale jak jest niestabilny przy dużych prędkościach to mogą mieć na to wpływ właśnie takie opony - mała felga , opona "balon" i do tego dość wąska, a to auto na pewno swoje waży. Większa felga, szersza opona i niższy profil zawsze mocno stabilizuje pojazd, ale kosztem komfortu na nierównościach. No ale nie trzeba od razu zakładać 19 cali tylko np 17, albo 16

No i
  • Odpowiedz
  • 0
@bylem_zielonko: Rozmiar kol oryginalny i raczej nie bede chcial zmieniac. 120 tez nim nie jezdze bo to samochod tylko na lato w weekendy ale porzadny przeglad zawieszenia musze zrobic.
Zdjecie na podworku z wrzesnia jak juz przyplynal a te na lawecie to jak kupowalem.
Stan bardzo dobry chociaz sa #!$%@? do zrobienia typu radio w naprawie, obrotomierz nie dziala, klima nie dziala, drzwi do regulacji a tak to wszystko ok
  • Odpowiedz
@bbrr: Kiedyś prawie takiego kupiłem ale jak mi zakładali wybrane koła to znalazłem taki mały koniec blachowkręta a pół godziny póżniej... no nie za bardzo tam było z podłogą na przejściu na przednie nadkole :-)
To sobie obejrzyj to przejście z podłogi na nadkola.
W 87 i na stany to znaczy ze 5 litrów? Fajnie :-)
Prowadzić się powinien dobrze do samego końca prędkościomierza, "tentyptakniema".

Niestety nie praktycznie wszystkie części, spróbuj kupić konsolę :-) znaczy ten wielki plastik z przodu kabiny (choć ponoć ktoś się przymierzał do produkcji może w czasach druku 3D coś ogarnęli). A jak już są to sprawdź ceny kompletu uszczelek karoserii. To jest
  • Odpowiedz
  • 1
@master4342: Kiedys cos z nim pisalem na inny temat a jak zaproponowalem SLa to juz nie odpisal ;D
Poza tym teraz samemu sie jezdzi i sie opowiada a tak to by mi sie nie chcialo ;P.
Jak co to i tak po zimie
  • Odpowiedz
  • 1
@PozorVlak: Taki kupilem i jeszcze sie za to nie wzialem, radio tez nie dziala wiec poki co oddane jest do naprawy, antena tez sie nie wysuwa, okno kierowcy nie domyka sie 100% tylko jest szpara z pol centymetra. Jest pare rzeczy do zrobienia.
Wazne ze blcha zdrowa i silnik chodzi jak zegarek
  • Odpowiedz