Wpis z mikrobloga

  • 0
@Anoniemamowy: Potwierdzam, nawet to jedzie ale prowadzi sie nie za bardzo. Powyzej 140 juz strach bo uklad kierowniczy jest gumowaty. Przeglad przeszedl bez zastrzezen no ale jednak musze sie przyjrzec zawieszeniu czy wszystko jest ok. Moze to norma w tych modelac, nie wiem bo nie jezdzilem innym poki co
bbrr - @Anoniemamowy: Potwierdzam, nawet to jedzie ale prowadzi sie nie za bardzo. Po...
  • Odpowiedz
Potwierdzam, nawet to jedzie ale prowadzi sie nie za bardzo. Powyzej 140 juz strach bo uklad kierowniczy jest gumowaty. Przeglad przeszedl bez zastrzezen no ale jednak musze sie przyjrzec zawieszeniu czy wszystko jest ok. Moze to norma w tych modelac, nie wiem bo nie jezdzilem innym poki co


@bbrr: ktos ostatnio pisal, że chciał kupić ferrari z początku lat 90, ale po przejażdżce czar prysł, bo okazało sie, że byle
  • Odpowiedz
  • 1
@bylem_zielonko: 205/65/15
Po miescie jezdzi sie ok ale od 120km/h jakbys zrobil test losia to ladowanie w rowie murowane.
Jest luz na kierownicy i to glownie dlatego, kolega mowi ze te stare merce tak maja, ja nie mam porownania wiec musze oddac przekladnie do sprawdzenia
  • Odpowiedz