Wpis z mikrobloga

no i co z tego, że był koncert i zrobił sobie zdjęcie? Gdyby był prezydentem Komorowski czy Trzaskowski to też by zagrał koncert czy zrobił fotę..


@luki201: Co innego zrobic fotke z kimś kto odpowiada ze zniszczenie demokracji jak np Putin czy Łukaszenka czy Duda a co innego zrobić fotke ze zwyklym szarym prezydentem.
  • Odpowiedz
@Niczyporuk: jakby mi zapłacili podobne pieniądze to też bym zaśpiewał, Business is Business. A zdjęcie z PADem też mam, z Komorem, Tuskiem i Merkel również.
  • Odpowiedz
w jaki sposób zniszczył demokrację? Że wybrali go na kolejną kadencję?


@Tatiagla: Poniewaz nie wetowal ustaw niezgodnych z konstytucja przez co doprowadzil do upolitycznienia TK, SN a teraz pozwolil Ziobrzystom dobrac sie do NSA.
  • Odpowiedz
@Moisze: Ale co dałoby wetowanie, skoro sejm i tak by to przepchnął? O ile to odbywa się taką samą drogą jak wszelkie ustawy? W efekcie demokracji nei zniszczył, ale prędzej sądownictwo, które i tak nie ma dobrej opini w społeczenstwie.
  • Odpowiedz
Dlatego dałem znak zapytania na końcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tatiagla: Nie, to ja pytam jak rzad z 236 poslami mialby odrzucic weto prezydenta? Dzis juz jest po ptakach PiS moze tworzyc prawo za pomoca upolitycznionych sadow i Dudy w zasadzie do niczego nie potrzebuja ale z ciekawosci, jak wedlug ciebie w 2015r pis mial przepychac niekonstytucyjne ustawy z zaledwie 236 poslami?
  • Odpowiedz
@Moisze: Ciekawostką jest nawet to, że Lech Kaczyński 18x zastosował weto prezydenckie i zrobił to więcej razy niż Duda i Komorowski razem wzięci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ciekawostką jest nawet to, że Lech Kaczyński 18x zastosował weto prezydenckie i zrobił to więcej razy niż Duda i Komorowski razem wzięci ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tatiagla: Tak tylko ze Kaczynski byl w opozycji do rzadu.

Może warto spytać konfederacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie wiem ile masz lat ale w 2k15 o konfie nikt nawet wtedy nie slyszal.
  • Odpowiedz