Wpis z mikrobloga

@Minieri:

W dokumencie :

LGBTIQ equality around the world: In various parts of the world, LGBTIQ people experience serious rights violations and abuses. The Commission will support actions for LGBTIQ equality under the neighbourhood, development and international cooperation instrument (NDICI), the Instrument for Pre-accession Assistance (IPA) and the Asylum and Migration Fund.

W Wiadomościach: obrazek

O ja #!$%@?ę ale ściek xD
Pobierz C.....y - @Minieri:

W dokumencie :

LGBTIQ equality around the world: In various...
źródło: comment_16053915539w960zZah9DFNIxLpvnRYG.jpg
@Minieri: Propaganda żenująca. Ale z drugiej strony powiązanie środków z decyzją niedemokratycznej Unii (przypominam) odnośnie naszej praworządności rodzi narzędzie do szantażowania wszystkich rządów w Europie. Ktoś jest mnie w stanie wyprowadzić z błędu?
środków z decyzją niedemokratycznej Unii


@SRzeyamlon: dacyzja będzie zapadała większością kwalifikowaną przy uwzględnieniu liczebności obywateli głosujących państw. Co jest niedemokratyczne?

Ktoś jest mnie w stanie wyprowadzić z błędu?


Najwyraźniej masz głębszą wiedzę w temacie niż przedstawicielstwa 25 krajów UE, które nie zgłaszają sprzeciwu.
@Minieri: Ale prawdą jest, że kwestie "obyczajowe" związane z kwestiami małżeństw czy LGBT nie zostały przekazane w Traktatach o funkcjonowaniu UE do wyłącznych kompetencji UE, więc tym samym należą do państw członkowskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szejk_wojak: Masz jakieś pełne info jak to ma działać? Bo portale przekrzykują się na google w pierdołach i nie mogę znaleźć sensownej analizy zagadnienia.

"większość kwalifikowana" ma podejmować decyzje odnośnie tego jakie są kryteria praworządności? Czy ma decydować czy polska jej przestrzega?

To, że większość Państw nie ma nic przeciwko nie jest specjalnie argumentem, bo większość też chciała przyjęcia imigrantów, z PO na czele, część za pomocą Unii lobbuje swoje firmy