Wpis z mikrobloga

@magnes125: Bardzo polecam udział w akcji Święty Mikołaj dla Seniora, na ich stronie i Facebooku jest opisane co i jak, ale w skrócie - dostajesz list seniora z DPSu i robisz dla niego prezent () Niesamowite uczucie, serio.
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: wiesz co ziomeczku przez pryzmat jak mniemam swojej osoby lub swojego otoczenia masz bardzo słabą wizję ludzi. Mieszkają tam zapewne różni ludzie, tacy co innych mieli w dupie i tacy co pomagali, zwykli jak ja czy ty. Skoro ty sie uważasz za chujka to spoko, ja to wyważam, bo od 3 lat jestem aktywnie działającą wolontariuszką i chociaz za dobrą osobe tez sie nie uwazam, to efekt jest taki
  • Odpowiedz
@zielonzielon: Zanim wrzuciłam tutaj wpis. Zresztą pod wpływem impulsu, to razem z bratem chcieliśmy wysłać paczkę. W międzyczasie ktoś zorganizował zbiórkę i ma się zająć kupnem tego co potrzeba. Okazało się, że podopiecznych jest 95, a listów tylko 30. Sami pracownicy są zaskoczeni odzewem i mają dać znać w poniedziałek jak to przekuć na coś pozytywnego. Osobiście czekam na ich znak :)
  • Odpowiedz