Wpis z mikrobloga

Kiedyś wystawiłem p0lke na tinderze, zapraszając ją z fake konta

Umówiłem się z nią pod pizzerią, którą było widać z okna mojego pokoju w akademiku, z chłopakami na nią patrzyliśmy i w końcu ktoś rzucił żebym do niej poszedł xD.

Podszedłem do niej i mówię "cześć", a ta zbladła, odwróciła się na pięcie i szybkim krokiem poszła w #!$%@?.

#tinder #przegryw #p0lka
  • 14
  • Odpowiedz
@Plotyn: Dużo bluepillersów cope-uje w takiej sytuacji, że odrzuciła Cię nie dlatego bo nie jesteś przystojny tylko dlatego, że ją oszukałeś.
Gdyby zamiast fake chada ze zdjęć byłbyś realnym innych chadem to dławiłaby się Twoją halabardą ()
  • Odpowiedz
@sralpies: nie mówię o tym, że ma go poślubić, po prostu mogła mimo wszystko zachować się bardziej z klasą lub żartem, oczywiście on źle zrobił, po prostu ta jak i wiele różnych sytuacji ukazuje jakie tak naprawdę są dziewczyny
  • Odpowiedz
@Rumix24: a jacy są faceci w kontekście tej konkretnej sytuacji? Określ to. Laska została oszukana, a Ty mówisz, że powinna żartować czy zachować się z klasą? Czyli jak? Co wg Ciebie powinna zrobić?
Gdybyś Ty umówił się z piękną laską, która Ci się spodobała a nagle przychodzi jakiś brzydki pasztet, to jakbyś się zachował? Żartował? Czy Powiedział z klasą: „o przepraszam piękna białogłowo, ale nie jesteś w moim guście, życzę
  • Odpowiedz
@pinky_pink__and___Freud: więc mówię, ten chłopak zachował się źle, oszukał ją, ale to, że ktoś Ci zrobi źle to nie oznacza że Ty też masz mu źle zrobić, zło dobrem zwyciężaj, a nie zło niech się złem odciska, jeśli nie daj Boże ktoś by Ci zabił psa i wiedząc kto to zrobił to poszedłbyś i zabił mu psa lub kota? Wracając do tej sprawy, dziewczyna mogła się poczuć urazona, nie każe
  • Odpowiedz
że po prostu z tą brzydką dziewczyną poszedłbym, porozmawiałbym na kawę i już?


@Rumix24: I zrobił jej niepotrzebna nadzieję? xD Rozumiem ze jak dostaniesz oferte pracy z wynagrodzeniem 10 tysiecy a na miejscu sie okaze ze jednak beda tylko 2 tysiace pensji to z radoscia przyjmiesz ofertę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rumix24: laska została zrobiona w przysłowiowego ch**a, kolesie na pięterku akademika cisną bekę z całej sytuacji, a Ty mówisz, że to dziewczyna zrobiła źle? No zastanów się. Koleś ją oszukuje i robi jaja z kumplami a ona ma iść z nim na kawę, bo jest „biednym” przegrywem? No bez przesady. Równie dobrze można oczekiwać, że ten koleś powinien za nią pobiec i przeprosić, wyjaśnić sytuację i wtedy mogliby pójść na
  • Odpowiedz