Wpis z mikrobloga

@gwiezdna: mnie się bardzo podoba Kryminalna Skandynawia. Wiem, że są jakieś zastrzeżenia do jej sposobu mówienia, ale trzeba jej przyznać, że nie rozwleka historii, nie dokłada swoich wniosków i przemyśleń, wybiera najlepsze szczegóły. Polecam
  • Odpowiedz
Śledztwo Pisma


@unicornbby: podałaś zupełną przeciwność Justyny Mazur. Przecież ŚP to totalnie korporacyjny wytwór i to czuć na każdym kroku. Zupełny brak naturalności, "DRAMATYCZNA" muzyka ("Krzysiu w tym odcinku drama na poziomie 8") i rozwleczenie jednej historii na sto odcinków, jeszcze denerwując słuchacza tym że ukazują się co tydzień. Justyna by w naturalny sposób opowiedziała tę historię w jednym podcaście. Do tego sposób mówienia prowadzącej, "z góry", jaka to nie dziennikarka
  • Odpowiedz
@gwiezdna: Znalazłam "zbrodnie prowincjonalne". Głos nawet podobny do Justyny Mazur. Co prawda w pierwszych odcinkach ma średnio śmieszne wstawki, ale później juz z nich rezygnuje. "Historie na faktach" też są całkiem ok, teraz słucham "Kryminalne historie", też całkiem niezłe, ale żadne z nich nie dorównuje Justynie Mazur
  • Odpowiedz
  • 0
@gwiezdna przyjemny głos:
Polska na faktach
Z morderstwem im do twarzy
Motywy zbrodni
Olga Herring
Wyjaśnić niewyjasnione
Archiwum kryminalne
Pod lupą
  • Odpowiedz