Wpis z mikrobloga

@ejsidisi: ja mam chinola KSGER T12 - czy polecam to nie wiem, ale powiem tak lutowałem różnymi lutownicami (czy to swoją kolbową, czy różnymi stacjami głównie w technikum) i to niebo a ziemia. Na YT piszą, że te oryginalne Hakko jeszcze lepsze są (ale do hobbystycznego lutowania raczej na pewno mi nie potrzeba)

tylko, że cena samej stacji na groty jest mniej więcej taka sama jak za tą stację którą proponujesz
@ejsidisi: Nie podpowiem, bo mieszkam w Irlandii.

P.S. jeżeli masz dobry termometr elektroniczny-kontaktowy(!) na zakres 500°C to warto skalibrować końcówki. Jak nie, to nie próbuj uruchamiać kalibracji - bo tylko namieszasz.
@ejsidisi: Cło na mało rzeczy jest, na to pewnie nie ma. Może zapłacisz 23% VAT + kilkanaście zł dla poczty za obsługę ale i to się okaże, bo z takimi drobnymi rzeczami zwykle dają sobie spokój. Jak coś to bierz na Aliexpress wybierz dostawę AliExpress Standard Shipping i płać kartą. Chcesz przyoszczędzić to zaczekaj do 27-30 wtedy pewnie będą jakieś promocje, kody/kupony zniżkowe

Co do kalibracji to https://www.aliexpress.com/item/32963282428.html daje radę, ale