Wpis z mikrobloga

Z okazji 11.11 postanowiłem przypatrzeć się uważniej jak działa #goodie i #cashback - powiem wam, że kicha :D
zrealizowałem kilkadziesiąt zakupów a zaliczyło prawie 70%. Transakcje wykonywane tak samo. Tryb incognito, przedmiot dodany do wishlisty. Część kupowana przez koszyk a część jako odrębne zamówienie. Zawsze z kuponem zbijającym cenę.
Z koszyka potrafiło wybrane pozycje załapać. To nie jest żadna nowość bo ostatnio kupowałem dwa przedmioty w #mediaexpert i miałem identyczny przypadek. Powiem lepiej... kupiłem buty na eobowie i policzyło mi inny % niż kilka dni później kiedy kupowałem za taką samą kwotę identyczny model o innym rozmiarze :)

#allegro #cashback #aliexpress i bez wahania #oszukujo i #afera :)
Reklamacji nie chce mi się składać bo procent cashbacku jest niższy niż wartość czasu który musiałbym dodatkowo poswiecic na ich składanie. Może jak dopatrzę się kiedyś większej kwoty to pofatyguję się, ale wtedy postaram się równiez o małysza :)
PS: Hej #januszebiznesu @Goodie_pl gratuluje stworzenie systemu w taki sposób, żeby użytkownicy mieli mega pod górkę jeśli beda chcieli zweryfikowac poprawnosc zliczania.
I jeszcze cos: napisałem PW do @Goodie_pl

Cześć, Twoje zgłoszenie jest obecnie sprawdzane. Prosimy jeszcze o chwilkę cierpliwości.

a po kilku dniach odpisali po ponagleniu

"Zgłoś proszę reklamację na brakujący przedmiot."

:D zarąbiste wsparcie :) po co robicie nadzieje, że jestescie by pomagać :D

widmo82 - Z okazji 11.11 postanowiłem przypatrzeć się uważniej jak działa #goodie i #...

źródło: comment_1605286599YX7eUi4jnTApDgIRyHmTM1.jpg

Pobierz
  • 15
U mnie podobnie, kupione 11 przedmiotów, zaliczyło tylko.. 2 ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Szkoda, że Revolut nie ma przejrzystego systemu z historią. Kupiłem na próbę 2 przedmioty, zobaczymy czy coś się pojawi..
@widmo82: czy kupony, których używałeś, pochodziły z aplikacji goodie? Cashback w naszej aplikacji i na stronie www łączy się z kodami rabatowymi i zniżkami znalezionymi wyłącznie na goodie.
@widmo82: jeżeli przechodziłeś do sklepu online przez goodie i robiłeś tam zakupy z wykorzystaniem kuponu, który nie pochodził od nas, to cashback w ogóle nie powinien się naliczyć. Jedną z zasad korzystania z goodie cashback jest łączenie go tylko z kodami pochodzącymi od nas.
@Goodie_pl: no to macie kolejną dziurę, zliczać zlicza :D grosze, dosłownie, ale cos tam zlicza.
Co by nie było, wtop jest wiele. Nie tyczy się to tylko aliexpress. Zliczania cashbacku w roznych sklepach, support itd.
@widmo82: przepraszamy za wszelkie niedogodności - nieustannie nad nimi pracujemy i staramy się wyjaśniać userom wszystkie kwestie. Natomiast co do tej konkretnej uwagi - wygląda na to, że akurat zadziałaliśmy na Twoją korzyść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@widmo82: musielibyśmy przeanalizować historię Twoich transakcji i użyte kody, by ocenić, czy faktycznie był to błąd. Co się tyczy odrzucania przez sklepy transakcji na wyższe kwoty - są to nieliczne przypadki, w których konieczne jest złożenie reklamacji. To jest zawsze pierwszy krok - musimy zgłosić danemu sklepowi, że nie zarejestrował userowi transakcji.
@Goodie_pl: aha... a co do innych transakcji jakiś komentarz? Bo to już robi się nie tylko śmieszne ale nudne. Przecież przypadek z eobówie to jest kpina na maksa. Ten sam produkt i różny procent naliczony. Realizuję duzo transakcji i zmuszacie do liczenia wszystkiego przez użytkownika. Zero zaufania do was.
@widmo82: mnie orżnęli na 80 zł na promocji Philipsa za zakup ekspresu dop kawy za ponad 2k miało być dodatkowe 80 zł a cashback naliczyli 170 i potwierdzili ale dodatkowe 80 zł sobie przytulili teraz Goodie pisze że to wina sklepu heheh a sami taką promocję zrobili cyrk na kółkach