Wpis z mikrobloga

@Farezowsky: @internetowy: @Phyrexia: Wam się chyba sufit zawalił z samo zachwytu na głowę.
To nie chodzi o wolny rynek jesteście ignorantami i pół inteligentami.
Jak strajk kobiet wali mową nienawiści którą tak ostatnio się tępiło a zamyka się profil czołowego polityka który ma około 800k obserwujących nie podając powodu. Trump-a ku uciesze gawiedzi też cenzurują jak widać wielki brat wie lepiej co masz oglądać i jak myśleć.
Cenzura na prywatnym portalu XDD. Cenzura by była w momencie kiedy korwin założyłby sobie własny portal s rząd by mu zajął serwery albo domenę bo tak


@Dumdeedum: @kolnay1: I tu jest problem bo niby prywatne portale mogą robić co chcą ale dochodzimy do takiej sytuacji kiedy Facebook, Twitter, CNN mają takie zasięgi i taką władze, że mogą kontrolować rzeczywistość i np. wybory w USA. Przy tym pozostają bezkarni bo broni
@ethics: Jasne może się wypowiedzieć a CNN ma prawo takiej wypowiedzi nie publikować. Podam ci analogie, możesz przyjść do mnie do domu i powiedzieć ze mam #!$%@? sciany i w ogóle to brzydki dom a ja mam prawo cię z tego domu #!$%@? ale to nie będzie cenzura bo poza moim domem nikt ci nie zabrania mówić jaki to mój dom jest #!$%@?
@ethics: No widzisz, czyli sam zauważasz jakąś potrzebę kontrolowania facebooka ze względu na jego zasięgi. Może zbanowali go nie dlatego, że go nie lubią, a dlatego, że uznali, że treści, które głosi, nie powinny mieć aż takiego szerokiego grona odbiorców i nie chcą takich rzeczy na swojej stronie?
@Dumdeedum: Powiedzmy, że wyrzuciłeś mnie z domu bo opowiadam rzeczy które ci się nie podobają. Chce wygłosić to na ulicy ale się okazuje, że też nie mogę bo jesteś taki bogaty, że wykupiłeś całą ulicę. Jadę dalej ale tam też ty wykupiłeś nieruchomości. W końcu znajduje jakiś kawałek ziemi, który do ciebie nie należy i mogę się wypowiedzieć. Okazuje się, że nikt nie słucha bo wszyscy mieszkają na twoich ziemiach...
Ja nie wchodzę ale miliony innych ludzi wchodzą i w tym uczestniczą. Media to prawdziwa władza. Takie usuwanie wpisów jak Korwina to cenzura i oznacza, że miliony ludzi nie usłyszy i nie przeczyta co Korwin chciał napisać. Tu nie chodzi czy miał rację czy gadał głupoty. Cenzura to cenzura.


@ethics: Ciężko się z tobą nie zgodzić. Z drugiej strony jeszcze ciężej nie dostrzec ironii w płaczu Korwina że spełniają się jego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ulyssos: dlatego prawie wszystkie korpo wspierają lewicowo-socjalistyczne ruchy. Bo wiedzą że prawdziwa kasa leży w regulacjach, przepisach itd. a nie właśnie w wolnym rynku. Bo w wolnym rynku i średnie i małe firmy sobie poradzą. W socjalistyczno-lewicowym biurokratycznym państwie duży uniknie wszystkiego, średni straci wszystko a małe dostaną jakąś pomoc jak dobrze zakombinują czyli korpo i krętacze zwykle utrzymają się.
tak działa wolny rynek z korwinistycznych snów.


@Royal_Email: No bo jakby nie patrzeć w kapitalizmie dochodzimy do tego etapu, że ktoś jest już tak bogaty i tak potężny jak państwo. A jak jedna osoba jest tak potężna to mamy dyktaturę.