Wpis z mikrobloga

@Ulyssos: Jak nie? Czym więcej regulacji, pomocy, 500+, kontroli itd- tym lepiej dla każdej korpo. Tym więcej różnych pomocy można uzyskać, tym lepiej można uniknąć podatków które są zwykle wysokie, a dzięki temu średnie firmy które nie mają wielu lokalizacji w różnych krajach, które nie mogą wyprowadzać kasy, które nie mają prawników itd by unikać płacenia - nie są w stanie zbyt łatwo przebić się wyżej. Socjalizm dzielnie zawsze równa
  • Odpowiedz
no pewnie jego portal więc niech robi co chce. #!$%@?, że portale Facebook, Twitter mają takie zasięgi, że mogą kreować rzeczywistość - co właśnie robią poprzez usuwanie wpisów i manipulowaniem zasięgów. To jest jawna cenzura i tylko debil może być z tego zadowolony. Do tego te portale nie odpowiadają prawnie za nic więc nawet prezydent USA nie może złożyć pozwu za usuwanie jego wpisów.


@ethics: i tutaj możesz zacząć pisać,
  • Odpowiedz
@Farezowsky: Nie miałbym nic do usuwania stron łamiących regulamin portalu. Problem w tym, że regulamin nie jest stosowany wobec wszystkich w równym stopniu, a niektóre decyzje administratorów są wątpliwej słuszności i niejednokrotnie usuwane/blokowane są strony, które tego regulaminu nie złamały. Mam nadzieję, że powstanie kiedyś alternatywa dla Facebooka, albo wejdą regulacje państwowe zakazujące cenzury prewencyjnej. Chcesz świadczyć usługi na terytorium Polski to musisz przestrzegać polskiego prawa, nieważne gdzie masz zarejestrowaną
  • Odpowiedz
@Ulyssos: Wiadomo że aktualnie socjalizm to bardzo ogólne, różnie intepretowane określenie, choć +- chodzi o państwo opiekuńcze i to co się z nim wiąże.
  • Odpowiedz
@Shatter: Oni tego nie rozróżniają. Ja się dziwię, że ludzie tak pulsują jeden z najgłupszych argumentów jaki można było podnieść, zrównujący wolność gospodarczą z wolnością światopoglądową ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Chodtok: Przeczytaj to na głos, bo jestem pewien, że w Twojej głowie w trakcie pisania brzmiało o wiele lepiej. Najlepiej weź podręcznik do logiki dla studentów pierwszego roku i przeczytaj chociaż raz żebyś widział czy ten wysryw ma sens xD
  • Odpowiedz
@Chodtok: Pytaniem nazywasz to pozbawione sensu sprowadzenie do absurdu zakończone znakiem zapytania? Daj sobie spokój gościu. Wypisałem sobie notatkę i skorzystam z mojego prawa do nie podnoszenia dyskusji o ile można to nazwać próbą dyskutowania, bo raczej nie byłoby to zbyt komfortowe dla moich szarych komórek

  • Odpowiedz