Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 38
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:03, Piątek, 13 listopada 2020. Imieniny: Mateusza, Izaaka, Stanisława. Słońce podniesie się dziś o 07:12. Świecić będzie 8 godzin i 37 minut, w zenicie znajdzie się o 11:31 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:49. Ciemna noc zapadnie o 17:12, ale gwiazd można wypatrywać od 16:29.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:0...
  • 25
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki @slabehaslo
Dzień dobry! Piątek więc weekendu początku a jak wiadomo, weekend to może się dziać.
Pięknie było widać dzisiaj Wenus więc kto nie widział to niech patrzy na załączonym zdjęciu.
Pyszności i aromatycznych trunków. Miłego dnia.
https://youtu.be/HIL1AOMcX2w
Pobierz wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
źródło: comment_1605248277aRuLqizWdht094T5Axcccg.jpg
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo

no dzien dobry ja stalem sobie umylem sie herbate zrobilem ide chyba jesze szybko do sklepu po cos slodkiego i posiedze sobie pogram sobie obejrze moze sensacie xx wieku no i lece do sklepu bo sie spuznie no i milego dnia dla was i tak dalej dobra narazie
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo
@Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu

Musiałam szybciej wstać z łóżka, bo do 15 nie będę miała wody w kranie (,) no i znowu gdzieś mi wiercą, na szczęście nie bezpośrednio w piwnicy, tylko gdzieś dalej, ale i tak wrrrrrrrrrrrrrr....
Ja dziś wolne akurat,
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D

Dzień dobry, kończę wlasnie krótka przerwę w pracy, choć na HO ciężko określić jak z przerwami wychodzi, chyba że się online pracuje z kimś używając kamerki lub mikrofonu, wtedy już tak łatwo nie jest. Miłego dnia, w końcu mamy piątek piąteczek piątunio
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@micke: @wynalazek_one: @AllGoesWrong: @petla_sprzezenia: @Pjotsze: @omi-omi: @TomTailor100: @Sikorka2017: @bolorollo: @Hansim33: @Dddkop: @unizony_czlonek: @Jurgen_Van_Beethoven: @Wejszlo: @slabehaslo @shitty_support dzień dobry już z pracy ;/
Humor kiepski, nie wyspalam sie ale przynajmniej troszke mi lepiej. Wyplata przyszla- skromna bo skromna ale jest.
@Sikorka2017 Dziekuje za slowa otuchy(ʘʘ)
Czasem nie ma się wyboru i trzeba zacisnąć zęby oraz