Wpis z mikrobloga

@em_be: Witamy na wykopie! Pierwsza akcja od zarejestrowania się miesiąc temu. Polecam uważać z wrzucaniem linków z Onetu, niekoniecznie spam jest tutaj lubiany. Szczególnie jak wrzuca je pracownik Onetu.
@em_be: Nie ma problemu, po prostu wiem o tym jakie błędy ludzie popełniają wchodząc tutaj. Używanie przycisku "Odpowiedz" Też się przydaje, bo osoba do której się zwracasz dostaje powiadomienie. Tak to często nie odpowiadają, albo odpowiadają przypadkiem.

No i nie lubimy tutaj spamerów, a czasem ciężko odróżnić spamera od kogoś normalnego.

I te pytania o cycki to taka... tradycja.
@em_be: Jeżeli naprawdę jesteś jakimś social leaderem z Onetu, to będzie CI bardzo trudno tutaj uzyskać to, co byś chciała. Wykop to gniazdo ludzi, którzy znają Internet (i komputery) lepiej niż wszyscy, których masz w biurze. Widzieli rzeczy gorsze, niźli Ci się wydaje. To gniazdo trolli internetowych, ale też profesorów habilitowanych, dzieciaków, biznesmenów, sportowców. To przekrój przez całe społeczeństwo, ale wykopowa elita zna internet (na kilku poziomach?) i ciężko będzie ich
@JesterRaiin: po 30 dniach masz pomarańczkę z automatu. Dlatego pomyślałem, że to spam tutaj leci. Tym bardziej, że większość spamerskich kont na jakie trafiłem miało właśnie imię i nazwisko wpisane.