Wpis z mikrobloga

@MG78 Nie wiem czy to najlepsza pora na robienie remontów, ale to też nie wiem czy są jakieś lepsze.
Bo teraz sporo osób pracuje z domu, a po pracy chciałoby się odpocząć Q__Q

@tomasz-diog ile nozna, niby mam słuchawki z ANC ale i to zaczyna męczyć jak cały czas w słuchawkach siedzisz

@Inboxie ja się zastanawiam czy to nie jest jakiś fanatyk wierteł, boto już któryś dzień boruje. Plus teraz praktycznie nie
@miesnakrowa: Zawsze mnie zastanawiało... co się stanie jeżeli powiesz pracodawcy, który wysyła cię (niemal zmusza) na home office, że nie masz w domu warunków do pracy? Dzieci, żona, remont, szkoła zdalna, nie masz biurka i krzesła, czy też inne mniej lub bardziej sensowne powody.
@mindful_squash: Nie wiem, ale w biurach też czasem były remonty (zwykle poza godzinami biznesowymi). W biurach byli też głośni ludzie, którzy cały czas gadali (jezu jak to czasem #!$%@?ło). A i tak człowiek musiał pracować.
Ba czasem są dni gdzie twoja produktywność to jakieś 10% normalnej, ale musisz robić, bo co to za wymówka że ci się nie chce. Chodzi mi o to że to trochę podobna sytuacja, pracodawcę to niewiele
@miesnakrowa: Niby tak, ale znowu z remontem to nie taka prosta sprawa. Dobre ekipy i wykonawcy mają terminy czasem na rok do przodu więc może ktoś planował jeszcze przed pandemią.
@espu: Może akurat miałem szczęście, ale odkąd mieszkam w bloku to chyba nikt nie robił większego remontu w mojej lub sąsiedniej klatce, dopiero ja teraz ;d