Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Scaab: co trzeba mieć w głowie żeby mieć tak chooyowe rozmyslenia jak ty? Generalnie masz poglądy typu, że kobieta ubrana seksownie jest winna, że ktoś ją zgwałcił i to ona powinna zostać ukarana a g--------l nie, jesteś chorym poyebem
  • Odpowiedz
@Scaab: Nawiązując do obrazka.
Za pierwsze, zakładając najsurowszą karę, ludzie powinni dostać pracę społeczną, albo grzywnę.
Za drugie, odpowiedzialni ludzie powinni dostać za to po kilka lat więzienia i obowiązek zadośćuczynienia szkodom.

To tak by porównać poziom tych dwóch sytuacji.
  • Odpowiedz
@Scaab:

Nawet gdyby na balkonie było moje imię i nazwisko z podpiskiem "to c--j", to ostatnią rzeczą jaka by mi przyszła do głowy byłoby podpalenie mieszkania xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Scaab zasadniczo masz rację, ale spłonęło komuś, kto nie wywieszal flagi.
Więc jakby A wyzwał B, a B chcąc jebnac A uderzyłby Ciebie, to wg Twojej logiki jest wszystko spoko.

Ale sądząc po wpisie OP to pedau i idiota.
  • Odpowiedz
@Scaab: Wiesz jak bardzo robisz z narodowców ofermy i płatki śniegu???????????? Nie słyszałem, żeby dorosłego chłopa kiedyś flaga tęczowa obrażała. XDDDDDDDDDDDDDDDDD narodowe cipeusze, tfu
  • Odpowiedz
Co trzeba mieć w głowie by na trasie marszu niepodległości wywieszać tęczową flagę? A potem płaku płaku bo mieszkanie spłonęło


@Scaab: oj tak ofiarę obarczamy naszą winą, typowe w systemach faszystowskich.
  • Odpowiedz
@eriicforrester: Nie dziwota skoro obracasz się w środowisku lgbt gdzie nie ma normalnych chłopów a jedynych których widziałeś to ci z kagańcami na mordzie. Weź p--------j więcej tych znaków zapytania i XD bo widać, że ledwo z pieluchy wyrosłeś.
  • Odpowiedz
@Trollusek: ale mi d-------ś prawiku XDD czy wy powtarzacie kropka w kropkę to co wam na szkoleniu z propagandy przekazują? Każdy prawacki ***** mi odpowiada w podobny sposób. Zmieńcie odpady płytę.
  • Odpowiedz
@meh123: najlepsze bylo jak w ciagu jednego dnia zmienil narracje z atakowania strajku kobiet do wspierania go xD tylko dziwi mnie, ze na goscia ktory trolluje z taka czestotliwoscia ludzie sie dalej nabieraja. Przeciez on niekiedy zapostuje dwa trollerskie wpisy w ktorych w jednym pisze cos calkowicie przeciwwstawnego xD
  • Odpowiedz