Wpis z mikrobloga

Do górnego pułapu Narodowej Kwarantanny zabrakło: 28 153 nowych zakażeń.
Liczba zakażen potrzebna do uzyskania wyniku w dniu jutrzejszym to: 55 239

Do dolnego pułapu Narodowej Kwarantanny zabrakło: 14 153
Liczba zakażen potrzebna do uzyskania wyniku w dniu jutrzejszym to: 41 239

Średnia liczba zachorowań z ostatnich 7 dni to: 24 978
Średnia liczba zachorowań na 100 tys. os. z ostatnich 7 dni to: 65,13

Wygląda na to że się wypłaszcza.

Tag do obserwowania: #odliczanienarodowakwarantanna

Wołam @Snurq do wołania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koronawirus #narodowakwarantanna
C.....k - Do górnego pułapu Narodowej Kwarantanny zabrakło: 28 153 nowych zakażeń.
L...

źródło: comment_1605173555OlZMcUAvrBAU9XaqagEsnf.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
Na swoje własne oczy widzimy ichniejszą kreatywna księgowość. Ciule nie maja pieniędzy w budżecie na lockdown, bo rozdali albo rozkradli. Teraz jest mydlenie oczu i #!$%@? propaganda sukcesu, ale jak jebnie to nie będzie zmiłuj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kuncfot: Czemu nie powinno? W końcu musi zacząć spadać, w większości krajów Europy liczba nowych zarazków stabilizuje się bądź spada. Obostrzenia w jakimś stopniu działają + osiągnęliśmy szczyt możliwości testowania. Po prostu nie mamy technicznych możliwości żeby wykryć więcej przypadków czytaj jesteśmy chlewem obsranym gównem. Przypominam że praktycznie mamy lockdown - brakuje tylko zamknięcia fryzjerów, lasów i nakazania rozporządzeniem siedzenia w domu.
  • Odpowiedz
@sajnguri800: robimy mniej testów niż przez ostatnie dni, max był 80 k a dziś było 54?
Obostrzenia jak dla mnie powinny być widoczne za kilka dni, przecież wirus też ma jakiś okres inkubacji, jak się ludzie na protestach pozarażali to 3-7 dni może nie być objawów.
Jak dla mnie to żadnego lockdown nie ma :) w robocie się ludzie zarażają. Owszem dzieciaki siedzą w domu ale to też od tego
  • Odpowiedz