Wpis z mikrobloga

1. Wrzucaj filimik jak patologia z Bąkiewiczem, ONR, MW itd atakuje policyjną blokadę uliczną.
2. Daj nieświadomy opis, że akcja dzieje się w Empiku, bo była witryna sklepowa z jebitnym napisem "Empik".
3. Prawaki: ALE CO TO ZA FEJK NIOUS, PRZECIE TAM JEST PRZEJŚCIE A NIE EMPIK
4. W umysłach prawaków patologiczne zachowania troglodytów automatycznie się wymazują (XDDD).
5. ???????
6. Profit - bo naziole same się oznaczają i dzięki temu wiadomo kogo czarnolistować.

Vidrel.

#marszniepodleglosci #bekazpisu #bekazprawakow #neuropa
mateluszwajhe - 1. Wrzucaj filimik jak patologia z Bąkiewiczem, ONR, MW itd atakuje p...
  • 51
  • Odpowiedz
@mateluszwajhe:

Wrzucaj filimik jak patologia z Bąkiewiczem, ONR, MW itd atakuje policyjną blokadę uliczną.

Daj jakiś dowód na to, że to było ONR, MW, albo ludzie Bąkiewicza.

.
Tam widzę kominiarkę, jeśli dobrze widzę, to chyba oznacza powiązanie z Legią Warszawa (choć nie znam się, tak mi się kojarzy). A to by oznaczało pseudokibiców, a nie narodowców.
  • Odpowiedz
A to by oznaczało pseudokibiców, a nie narodowców.


@MattJedi: Do baru wchodzi kibol, narodowiec, prymityw i bezmózgi kretyn. A to dopiero pierwszy gość tego wieczora.
  • Odpowiedz
@MattJedi:

Kłamco.


ale o co ci tak właściwie chodzi typie? Ja mówię że czy narodowiec czy kibol to jeden #!$%@?, bo 90% obu środowisk się przenika, a te pozostałe 10% nie ma znaczenia bo to też bezmózgie ameby. Twierdzisz, że to kłamstwo? :D

Zresztą, co ja się produkuję. EOT, z typem o "innych poglądach" wyznającym szuryzm Michalkiewiczowski i Braunowski nie ma co dyskutować, jak już zauważyłem wyżej. Oszczędź klawiaturę, nie odpisuj.
  • Odpowiedz
@Aqwart2:

ale o co ci tak właściwie chodzi typie? Ja mówię że czy narodowiec czy kibol to jeden #!$%@?, bo 90% obu środowisk się przenika, a te pozostałe 10% nie ma znaczenia bo to też bezmózgie ameby. Twierdzisz, że to kłamstwo? :D

Jakieś źródło tych rewelacji?

Rozumiem że klasyczny Instytut Danych z Dupy.

Brniesz coraz to głębiej w swoich kłamstwach, a kiedy pytam o potwierdzenie Twoich własnych słów, oskarżasz mnie o
  • Odpowiedz
@MattJedi: ale po co ja mam próbować cokolwiek wyśmiewać, skoro sam dajesz sobie doskonale radę xD Człowieku, czego Ty oczekujesz? Że ja teraz znajdę każdego uczestnika tego zdarzenia i przeprowadzę z nimi ankietę czy utożsamiają się z narodowcami? XD Powiedz mi kto wg Ciebie stał za tą burdą, która dzisiaj tam się działa?
  • Odpowiedz
@mateluszwajhe:

Człowieku, czego Ty oczekujesz?

Że przestaniesz kłamać. Że będziesz oskarżał o burdy tych, którzy je faktycznie wywołali. A nie tych, których nie lubisz. Krytyka ma spaść na tych którzy faktycznie są winni, bo inaczej ujdzie im to na sucho - jak wina spadnie na kogoś innego, to oni rozzuchwaleni będą chcieli to powtarzać, bo uwierzą w swoją bezkarność.

Czego nie rozumiesz?

Powiedz mi kto wg Ciebie stał za tą burdą,
  • Odpowiedz
Prawdopodobnie pseudokibice, na co wskazuje biało-zielona kominiarka. No i oni bardzo nie lubią policji, co by się zgadzało.


@MattJedi: A dlaczego nie Księstwo Monako? Przecież dałem Ci analogiczny dowód co Ty.
  • Odpowiedz
@MattJedi: Nie wiem jak mam Ci pokazać, że Twoja argumentacja jest po prostu śmieszna w kontekście merytorycznym. Skoro twierdzisz, że to byli pseudokibice, to ok. Czy masz na to jakiś dowód, który jest mocniejszy niż to, że za atakami stoi Księstwo Monako? Mało tego. Przyjmijmy, że faktycznie cała ta małpia grupa to pseudokibice. Czy potrafisz udowodnić, że żaden z nich nie ma poglądów ultranacjonalistycznych?
  • Odpowiedz