Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, planuje zakup do domu rodzinnego oczyszczacza powietrza. Jestem z miasta, ktore jest w top10 najbardziej zanieszczyczonych od smogu. Dom ten ma 130mkw i zapewne bylby on umieszczony w otwartym salonie, lecz wiem ze takiej powierzchni nie oczysci zbyt dobrze, lecz chodzi o jakiekolwiek dzialanie, ktore polepszy to co jest. Jaki sprzet polecacie? Mieliscie do czynienia z takimi oczyszczaczami? Jezeli chodzi o cene to nawet jestem w stanie zainwestowac +/- 2k. Proszę o pomoc, poniewaz jestem zielony jak takie oczyszczacie maja sie do realiow.
#agd #pytanie #oczyszczacz #powietrze #dom #mieszkanie #smog #xiaomi #czystepowietrze #rekuperacja #wentylacja #klimatyzacja
  • 2
@kuppaa: Ale chcesz nie czuć smrodu w salonie przy otwartych/rozszczelnionych oknach czy co? Wg mnie to można się rozczarować chcąc kupić oczyszczacz powietrza przed smogiem. Ja mieszkam na wsi i ludzie tu palą najgorszym gównem i oczyszczacz xiaomi dużo tu nie pomaga, przy rozszczelnionych oknach dalej wieczorem czuć smród, jedyne wyjście to wszystko zamknąć. A mam mały pokój 12m. Znaczy może coś tam daje w ułamku procenta ale jak śmierdziało palonym