Wpis z mikrobloga

@Eoon: Bo mówi tak typ z serwisu dla opóźnionych umysłowo xD. Zarówno Piłsudski jak i Dmowski byli nacjonalistami. To tego obaj mieli dość osobliwe poglądy jeśli brać pod uwagę dzisiejszą rzeczywistość i wieksza szansa że debilami nazwali bym drugą stroną - wręcz granicząca z pewnością.
  • Odpowiedz
Bo jakiś typ na wykopie tak twierdzi. Przecież Ty byś w ogóle o niepodległość nie walczył typie. To kurna nacjonaliści jak Dmowski, Piłsudski a nie lewicowe czuby weganie walczący o prawa chomików ją wywalczyli więc się kurna przestań kompromitować.


@ediz4: Czy masz na myśli Piłsudskiego, przywódcę Polskiej Partii Socjalistycznej?
  • Odpowiedz
@ediz4: czy Ty w ogóle pamiętasz, co pisałeś 5 minut wcześniej? Napisałeś, że niepodległości nie wywalczyli lewicowcy i podałeś przykład Piłsudskiego, wielkiego lewaka z Polskiej Partii Socjalistycznej?
Nie wołaj mnie już
  • Odpowiedz
a nie lewicowe czuby weganie walczący o prawa chomików


@Kuklak: Nie dość że niskie IQ to jeszcze marny manipulant. A socjalista nie równa się lewicowiec. PiS to socjaliści a jednocześnie prawica. Prawdziwa ówczesna lewica czyli komuniści walczyła po stronie sowietów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ediz4: przywlaszyczli czy nie, kiedyś było mnóstwo ludzi z różnych sfer, rodziny z dziećmi i wtedy sam to wspierałem. Po narracji jaką sobie obrali to pluje na nich. Dziś to tylko głupia patola, która koszulkę z jp zamieniła na taką z husaria i żołnierzami wyklętymi myśląc że czyni to z nich patriotów, po czym n----------ą racami w kilka mieszkań, bo im się nie podoba jedna flaga z tęczą xD
  • Odpowiedz
@kabarto:

głupia patola....

Chyba mówisz o sobie. W tym roku poszła garstka i to radykałów. W przyszłym pójdzie pewnie znowu prezydent lub premier i 60-80k ludzi.

czyni to z nich patriotów, po czym n----------ą racami w kilka mieszkań, bo im się nie podoba jedna flaga z tęczą xD....

Bo Ty zapewne nim jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ediz4: nie, ja jestem symetrystą i utożsamiam się z tekstem kazika - idę prosto, mam w dupie obie wasze polski. Wybacz, ale nie należę do patoli, która tak kocha Polskę, że poszła dziś r------ć stolicę, nie należę też do ruchu LGBT, bo nie chodzę na marsze równości. Tfu na nich, ale teraz także szczególne HHHHH TFU na ciebie patrioto wyklęty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ediz4: galaretą jeszcze nie jestem, bo aktywnie pluje też na pis odkąd zaczął niszczyć Polskę, także martw się póki co o swój kubełek, w którym tęcza tłamsi kraj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ediz4: gdzie napisałem, że mam w dupie Polskę? Jeśli nie rozumiesz tekstu, w którym jest powiedziane o dzieleniu Polski na dwie części, a przy tym także społeczeństwa, to się lepiej nie uzewnętrzniaj wszak zostawisz pewne nadzieje.
  • Odpowiedz