Wpis z mikrobloga

To nie jest tak, że nie grałam nic w #bezdomnesimy przez ten cały czas bez aktualizacji, przyznaję bez bicia xD ale jakoś obywa się na razie bez większych dram i w sumie nie miałam za bardzo co wstawiać Wam.

Postanowiłam zobaczyć, co słychać u Emilki. Okazuje się, że znalazła miłość życia - tego typa, który chyba jest kosmitą xD nie wnikam, jak się poznali, ale podejrzewam, że pomógł trochę mod wonderful whims - oboje uważają się nawzajem za niezwykle atrakcyjnych ( ʖ̯) Nie oszukasz miłości...

#simsy #thesims #sims4 #thesims4 #patosimy #gry
KoriManiaczka - To nie jest tak, że nie grałam nic w #bezdomnesimy przez ten cały cza...

źródło: comment_1605097645hFGf9rgxwhTn2Izfmbv1IB.jpg

Pobierz
  • 31
Z tych poszukiwań przegapiłam najważniejszy poród rozgrywki... Grzesiek urodził takie dwie fioletowe kluski xD niestety chyba nie zapisał mi się screen na którym karmi piersią, ehh.

Fioletowe bliźnięta dostały imiona Marian i Marianna, wyraźny znak, że kończy mi się inwencja xD
KoriManiaczka - Z tych poszukiwań przegapiłam najważniejszy poród rozgrywki... Grzesi...

źródło: comment_1605098341Yi1qwBvgj1h80nIfGuRfR0.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@KoriManiaczka: ostatnio ściągnęłam Simsy 4 ze wszystkimi dodatkami to jak moja młoda się dorwała to jakimś cudem udało jej się jedną Simką umrzeć z wychłodzenia podczas gdy stała tuż obok pożaru który spowodował grill xD po czym jak zmarła to mąż Simki który lubi się ubierać w damskie ciuszki wybłagał u ponurego żniwiarza żeby darował jej życie xDD i to bez modów takie cuda