Wpis z mikrobloga

Witajcie ..dziś mam do oceny #diorama pokazującą okolice wysepek Nowej Gwinei (1944) wraz z Japońskim niszczycielem Harusame ( 春雨 , wiosenny deszcz) w skali 1/700..dokupiłem do niego japońskich marynarzy w tej samej skali oraz kilka dodatków z zestawu dodatkowych części od Tamiya (31517 Heavy Vessel Ordnance Set 1/700 Scale Kit)
#wypocinytrzeciego
#modelarstwo
#diy
33trzeci - Witajcie ..dziś mam do oceny #diorama pokazującą okolice wysepek Nowej Gwi...

źródło: comment_1605091980tSNykxVhKyHhq548fWQx0a.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak jeszcze dla wyjaśnienia.....
Nie posiadam nieskończonej ilości dioram...zaczynałem od takich potworków ..jak niżej..(tutaj wersje cobry przerobiłem na wersję z lat 90..bo była z wojny wietnamskiej...ale podstawka to zenua ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wydaje mi się że okres eksperymentowania ...wymyślania nowych projektów, które nie bedą w tym samym stylu i "obszarze" modelarstwa ...nigdy się u mnie nie skończy..i to jest dla mnie ważne
tak jak już pisałem każdy
33trzeci - Tak jeszcze dla wyjaśnienia.....
Nie posiadam nieskończonej ilości dioram...

źródło: comment_16050984148JoPpTBeqdwLQDM6wFfeSj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@33trzeci: możesz napisać jak się zabrać od robienia dioram? Sam bym chciał pobawić się w modele miast, ale nie wiem jak się za to za bardzo zabrać. :/
  • Odpowiedz
@lewymaro: wstyd to kraść ( ͡° ͜ʖ ͡°)-.......pokaż jak możesz
w wątku pokazuje też moje początki...nie od razu wszystko robiło efekt...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz