Wpis z mikrobloga

Dungeon Siege


@zdanewicz: Nie grałem, za małolata to jakoś tak wybiórczo mi gry wpadały, a to komp nie nadążał, a to nie wiedziałem że coś wyszło bo z kolegów nikt nie miał, a na gazetki nie zawsze była kasa. Dużo tytułów ominąłem.
@zdanewicz: mordo! Właśnie ogrywam, mam nabite 11h i jestem w lesie przy quescie z bandytami. Nic nie straciło na grywalnosci. Te 15 lat temu wydawała mi się za trudna i nigdy jej nie ukończyłem (wtedy miałem spiracona wersję która bujała się po osiedlu). Niedawno zgarnalem pakiet na steamie za kilka zł to nadrabiam.

Swoją drogą, kupiłem sprzęt do grania za prawie 4k, wszystko jest w stanie mi udzwignac, miałem ponadrabiac zaległości,
@Dibhala: nie wiem o czym mówisz, nigdy nie dotarłem do lasu :( ale i tak już doszedłem dalej niż za gowniaka

@zdanewicz: właśnie niestety nie, jest bez loa. Jak przejdę podstawke to będę kombinował skąd wziąć dodatek. A mój zespół to 2 osiołki, 3x wojownik (1h plus tarcza, w tym moja postac), jeden łucznik i 2x mag (nature i combat). Nie mam pojęcia czy to dobry build, póki co daje
@zdanewicz: nieee, po nabitych 22 bodajze godzinach gry (podstawka) odpadłem, gra mi wywalala błąd i wyrzucało mnie do pulpitu. Ponoć częsty problem przy nowszych kompach. Próbowałem naprawiać, wczytywać wcześniejsze save'y, reinstall, nie pomogło :( więc chęci jakoś tak naturalnie straciłem

A grałem na wersji ze steama