Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mrk79: kiedyś jak wynajmowałem pokój w jednym mieszkaniu znalazłem to i się zastanawiałem co to jest xD potem jak czytałem instrukcje piekarnika i płyty to był obrazek i płyta była trochę bardziej czysta ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@LucaJune: skrobak i płyn do ceramiki z Rossmanna i nie będziecie musieli się zastanawiać. Jak tak można płytę zapuścić XD Nie próbuj czyścić magicznymi gąbkami jak ktoś wyżej poleca, porysujesz bardziej niż jest
  • Odpowiedz
@LucaJune: polecam Astonish Hob Cleaner, ja kupowałam kiedyś w Dealz za 5zł, ale za kilka groszy więcej na necie też jest. Nic nie trzeba trzeć, miękką gąbką umyć, zmyć wodą, na koniec Clinem potraktować żeby się świeciła jak psu jajca (choć w rym przypadku porysowane) i elo. Fajnie również czyści piekarnik, przypalone blachy.
  • Odpowiedz
@1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC: @baszmar: nie wiem czy sprzątają za was rodzice czy sprzątaczka ale czyszczę tym od 12 lat płytę i ani razu nic nie porysowało, malunki też są nienaruszone. Jakieś 30 lat temu tym się szyby w oknach drewnianych czyściło po malowaniu i jakoś wytrzymywały dziesiątki lat nieporysowane.
  • Odpowiedz