Wpis z mikrobloga

#motocykle #odziez #termoaktywna #sport

mirki, jaką odzież termoaktywną polecacnie? zastanwiam się nad BERENS BASEPROTECT albo Cirvit z lidla.
ma/miał ktoś żeby podzielić się opinią?
dużo osob poleca brubecka, ale tez duzo mowi ze to przeplacanie, a jakie jest wasze zdanie?
pozdrawiam cieplutko
  • 20
  • Odpowiedz
@xallcas: ja latam w takiej z Decathlonu. Oddychajaca, do uprawiania sportu. Szybko schnie i dobrze sie sprawdza.

Jak w lidlu jest spoko cena, to bierz. Ja w swojej robilem wyjazdy po 5tys. km i nie narzekam.
  • Odpowiedz
BERENS BASEPROTECT


@chilon: @Rysik_85: gość chce kupić coś definitywnie budżetowego(77 pln, lidl pewnie też coś koło tego) a wy mu wyjeżdżacie z niszową marką za 300 pln? To może jak już ma wydać tyle to lepiej zainwestować w sprawdzoną top odzież 100% motocyklową, wszak wyda niewiele więcej?
  • Odpowiedz
zastanwiam się nad BERENS BASEPROTECT albo Cirvit z lidla


Odrobina empatii, fajnie jest mieć coś drogiego ale dziś patrzę na markę z lidla i czy zrobi swoją robotę?, ect.

I tak, nada sie, każda kolejna warstwa się nada, bo będzie izolować. I nie musi być nawet termoaktywna, i nie każdy musi startować z pro towarem bo nie jest wyczynowcem, pro kierowcą, co będzie się pocił od samego myślenia jaki tor jazdy wybrać XD
99% zadających tu pytania to początkujący, którzy wsiadają i się przemieszczają, a z czasem może zaczną jeździć i wtedy przyjdzie czas na szastanie kasą.
Jofiel - > zastanwiam się nad BERENS BASEPROTECT albo Cirvit z lidla

Odrobina empa...
  • Odpowiedz
@Rysik_85: ja ta z Decathlonu uzywam juz ponad dwa lata. Smigam w tym tez na boks, 2-3 razy w tygodniu i do tej pory jest jak nowa. Nic sie nie zniszczyla. Prana po kazdym treningu lub dniu jazdy. Mam kilka sztuk.

Tu akurat jest tanio i jakosciowo spoko. Polecam.

Za bluzke z dlugim rekawem cos miedzy 60-70 zl.
  • Odpowiedz
@xallcas mam brubecka, crivita i kipsta z decathlonu, crivit najgorszy według mnie, ale zły nie jest, następny jest brubeck, ale kipsta wymiata, jest w lepszej cenie, schnie szybciej niż brubeck, ma harmonijki na łokciach i dziury na kciuka w mankietach.
  • Odpowiedz
@Jofiel: Budżet nie ma granicy, po prostu posiłkowałem się opinią z internetu, i z tego co wyczytałem to HI-TEC oraz jakies 4f to chińszczyzna, dużo osob polecało odzież z lidla oraz marke berens twierdząc że bez sensu jest przepłacać za Brubecka.

Ale widzę że opinie tutaj są podzielone miedzy decathlonem a Brubeckiem, oszczędzać nie chce, bo co z tego ze przyoszczedze teraz kosztem nerwów i za pol roku i kupie drugi droższy xD
  • Odpowiedz