Wpis z mikrobloga

@odishewo: ten chińczyk za 143 z nibyże komfortem do temperatur -5stC wygląda ciekawie. Niestety brak informacji jak to faktycznie sprawuje się na zimnie. Ktoś coś? Bo i nie jest oczojebny i jest wersja szersza i ma 'wbudowaną poduszkę'. Chciałem wcześniej kupić Klymit Static V Insulated w kolorze coyote, ale 360 pln w największej promce vs tutaj okolice 150 kuszą...
@persona-dafta właśnie chinskie rzeczy przestaja byc tandete
3 lata temu kupilem namiot naturehike za 450 zl, porownywalne parametry innych marek byly w cenie w okolicach 1k zl

komfort temperatur traktuje troche z dystansem, gdyby nie to, ze tanszy jest lzejszy i mniejszy to nie mialbyn dylematu, tym bardziej ze przy niskich temperaturach sporadycznie sypiam
@odishewo: to wiem, sam mam ich sporo (m.in. namiot naturehike ;) ) aczkolwiek chinczyki mają np. feler nie trzymania wymiarów (w namiocie brakuje mi ~5cm po każdym wymiarze podłogi vs. opis produktu) i nie wszystko jeszcze jest super, dlatego są rzeczy, które nadal wolę zakupić lokalnie.
@persona-dafta sporo mozna sie z komentarzy pod produktami dowiedzieć, ludzie opisuja jak w rzeczywistości to wygląda

kupiłem te opcje tansza za 100 zl - jest mniejszy, lzejszy, te skrzydelka boczne uwazam ze beda lepiej w hamaku sie zachowywać (materac nie bedzie sie zeslizgiwal), ilość nocy w cieple dni zdecydowanie przewyzsza te zimne noce, wiec stad taka decyzja