Wpis z mikrobloga

Cześć Mirasy.
Mam sprawę, mój tato dał się wciągnąć w umowę
Z wiązku z tym mam do was pytanie, czy można rozwiązać umowę na swaidczneei usług telekomunikacyjnych (na czas określony, bo tak się nazywa i jest przez to podobno obarczona karami umownymi) dostarczoną przez kuriera i oddana podpisana kurierowi?

No tato jest już starszy i nie chce żeby płacił niepotrzebnie za dużo za telefon. Umowa to mix na kartę, bez telefonu.

#umowa #tmobile #plus #play #orange #mixna karte #telekomunikacja #pytaniedoeksperta #kary
  • 6
@Ban_gladesz: Ile czasu minelo? Wiesz co w takich przypadkach trzeba pilnowac rodzicow albo ich ubezwłasnowolnic skoro interesuje się rodziną dopiero po szkodzie. Nie dam glowy czy to nie dotyczy zamawiania towaru, niektore umowy maja jakis okres probny ale to raczej internetowe, swiatlowod czy internet po lte a nie zwykly abonament.
Dzisiaj ją podpisał. Umowa wysłana przez kuriera. Wysłali nową kartę, tato chyba już włożył do telefonu. Jest wpisane że umowę można rozwiązać zanim zacznie się korzystać z usług.
@Ban_gladesz każda umowa zawierana telefonicznie to 14 dni na odstąpienie od niej. Najlepiej zadzwoń i zapytaj się operatora w jaki sposób ma się to odbyć, zazwyczaj wystarcza rezygnacja na kartce + podpis właściciela i zdjęcie lub skan na maila obsługowego