Wpis z mikrobloga

@DJ007: W związku z twoim #pokazmorde mam pytanie. Co sądzisz o tym, że na portalach takich jak mistrzowie.org zwykle zamazują twarz, gdy wykorzystują czyjeś #pokazmorde. Na przykład tutaj.
https://mistrzowie.org/708452
Ja uważam, że to zupełnie niepotrzebne. Nie chciałbym, by ktoś moją twarz zamazał. A ty? Przecież #pokazmorde na wykopie to publiczne zdjęcie i dlatego ktoś, kto wrzuca zdjęcie na wykop, powinien się liczyć z tym, że będzie wykorzystywane. Zgadzasz się z
@sketel: Kwestia konkretnej osoby. Jak ktoś wrzuca na wykop, to może liczy po cichu, że to pokazmorde zostanie już w tym doborowym towarzystwie na zawsze.
@DJ007: akurat biorę kredyt w tym banku. Zacząłem procedurę z doradcą 28 września bo była promocja na eko kredyt. 23 listopada podpisuje umowę z bankiem, mógłbym szybciej ale mi termin ten pasuje. Szybko łatwo i bezboleśnie przeszedłem procedurę. Od wizyty rzeczoznawcy do pozytywnej decyzji minął tydzień ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DJ007: właśnie czekam na decyzję z ING i mnie trochę uspokoiłeś. Powinienem się załapać. Pytanie tylko kiedy odpowiedzą. Bardzo fajny kanał
@pwone: Dzięki. Czasy procesowe możesz sprawdzić oficjalnie na stronie banku. Obecnie wydają decyzje wstępne dla wniosków przyjętych 26/27 października, więc jest trochę czekania, po wstępnej i uzupełnieniu wyceny jeszcze minimum 4 dni robocze.
Od 23 listopada zmiana promocji w ING, ciut drożej
Łatwy start - prowizja 0%, marża 2,1%
Lekka rata prowizja 1,95%, marża 1,95%

Kwota 100.000 do 1 500.000 PLN
Rachunek osobisty z wpływami 2 000 PLN
Ubezpieczenie na życie (3 lata trzeba utrzymać)
Aplikacja Moje ING (każdy kredytobiorca)
@DJ007: Dzięki za materiał. Obejrzałem, żeby upewnić się, że nie ma żadnych nieprzyjemnych niespodzianek w ofercie tego banku. Za tydzień składam tam wniosek o kredyt z 5 letnim stałem oprocentowaniem. W tej chwili ich oferta na oprocentowanie stałe jest bezkonkurencyjna. Byłem jeszcze w PKOBP ale tam mają "wydmuszkę" bo dają % stałe tylko na rynek wtórny a ja kupuję na pierwotnym. Etat w jednej firmie od 6 lat więc idealny kredytobiorca,
Od 10 stycznia 2021 do 7 lutego 2021
Nowa oferta w ING - Najlepiej na swoim
Łatwy start - prowizja 0%, marża 2,15% (wzrost o 0,05%)
Lekka rata - prowizja 1,99%, marża 1,99% (wzrost o 0,04%)
Eko kredyt - prowizja 0%, marża 1,95% (tylko dla charakterystyki domów energooszczędnych i pasywnych)
#kredythipoteczny #finanse