Wpis z mikrobloga

Witajcie, mam problem i to nie mały. Cały czas ścina mi grę. Są pokazywane te pomaranczowe ikonki, nieraz czerwone. Ale u góry w statystykach brak utraty pakietów. Zaznaczam że wcześniej było ok mam wrażenie że od aktualizacji Windowsa ale nie jestem pewny. Na multi ok. Ale warzone czy grabież No niestety nie da się grac. Biegnę nagle znajduje się kilka metrów dalej. Instalowałem ponownie Windowsa. Wszystkie najnowsze sterowniki. Problemów ze temperaturami nie ma. Jest wszystko ok jeśli chodzi o test sprzętu. Internet normalnie smiga... Nakładki wszystkie nagrywające itp. Wyłączone. Sił juz nie mam Na innych grach nie mam problemów. Jakies propozycje?
KOMP: 32GB ram 3200Mhz + karta Graficzna Rx5700XT + Procesor Ryzen 3600X + Dysk SSD Oraz Internet światłowód 1Gb/s po kablu.

#warzone #cod #callofduty #pcmasterrace #pc
kamios1994 - Witajcie, mam problem i to nie mały. Cały czas ścina mi grę. Są pokazywa...

źródło: comment_1604924994ZB00AUPCafPPDb28sa4R9Z.jpg

Pobierz
  • 22
@kamios1994: Robisz tak.
1. Wchodzisz w moje dokumenty, szukasz folderu z codem i tam znajdujesz folder player, w tym folderze zmieniasz w pliku adv_options wartość 0.85 na 0.55 i dajesz tylko do odczytu.
2. Dodatkowo w twojej konfiguracji ustawiasz cienie i shadery w cache w opcjach.

To powinno pomóc, bo na 90% jestem przekonany, ze to ten wlaśnie problem. Daj znać czy działa :)
@kamios1994: Posłuchaj rady kolegi @acekprr: - mam RX5700XT, miałem DOKŁADNIE ten sam problem co Ty i właśnie to mi pomogło - od 2 tygodni jak to zmieniłem nie miałem ani razu tego problemu. Nie daj sobie wmówić, że to serwer bo to problem jeśli się nie mylę głównie na Radeonach.
@matt444m: Tak, niestety to problem karty graficznej, ale nie, że twoja karta jest słaba i wadliwa. Chodzi o to, że ta gra jakoś ułomnie korzysta z VRAM, żre tego ile się da przy czym właśnie występuje ten choke pamięci karty graficznej. Ja miałem na 8gb dostępnej zużycie rzędu 9gb! toż to niemożliwe :D ale niestety tak już jest. Ten parametr zmienia dostępną ilość pamięci VRAM dla gry, chyba 4gb tam jest