Wpis z mikrobloga

@Sekularyzacja: Z tym testem bezpłatnym w Polsce to tak nie do końca, bo u mnie w najbliższym mieście musisz mieć skierowanie na test i jeszcze kasę, aby za niego zapłacić, bo szpital jest przypisany do NFZ, ale z drugiej strony nie dostają zwrotów za testy na koronawirusa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sekularyzacja: co ty gadasz o 4 objawach, właśnie dostałam skierowanie na test z gorączka 39.5 i bólem mięśni i płuc który właściwie przeszedł mi po jednym dniu...
@bluberr: u mnie testu dac nie chcieli - bezposredni kontakt z osoba zakazona, ale jak juz pani goraczka hehe minela to niech pani siedzi w domu i tyle. dopiero argument ze ja siedze w domu ale maz nie moze przekonal lekarza do wypisania skierowania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sekularyzacja: Holandia, żona zapisała się przez stronę o 9 rano o 11:30 test. Ja musialem telefonicznie, bo nie miałem autoryzacji SMS na 11:45. Objawów żadnych. Wynik żona dostała wieczorem online, do mnie zadzwonił holenderski sanepid następnego dnia rano. Koszt 0euro.
@dorotka-wu u mnie w pracy kumpel miał covida i poszedł na L4. Parę dni później drugi kumpel poszedł bo stracił smak xd i dwa tygodnie na L4 byl ale testu nie miał. A ja z nimi na zmianie byłem xd a na kwarantannę nie poszedł nikt. ( _)
#niemcy : test bezpłatny w wielu punktach, np. na lotniskach


@Sekularyzacja: dodaj ze w #niemcy lockdown wyglada tak ze zamkniete sa silownie i miejsca rozrywki ale otwarte szkoly, miejsca pracy, sklepy sa otwarte a wszystkie bary moga sprzedawac jedzenie na wynos. w USA i Szwecji nie ma praktycznie lockdownu a w polsce i w marcu i teraz jest kompletny lockdown. i kto wyjdzie na tym najlepiej?
@: u mnie w mieścinie weterynarz robi test prywatnie za 300 ( ͡° ͜ʖ ͡°) co za czasy że człowiek woli iść coś ogarnąć do weterynarza niż lekarza