Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4463
Dzisiaj pierwsza rocznica największego błędu jaki popełniłem do tej pory w życiu, a jego konsekwencje ponoszę dalej, dlatego by komuś ten dzień kojarzył się dobrze organizuję #rozdajo, ale to wygrany wybierze sobie nagrodę. Może to być jedzonko, może coś z #allegro powiedzmy do 200zł.
Warunkiem jest spora ilość plusów by i mi osłodzić trochę ten dzień ʕʔ Wygranego wybiorę dziś w nocy oczywiście przez #mirkorandom. By pielęgnować tradycję, zielonki out.
  • 79
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vertesio: bez plusa ode mnie, ale życzę ci już tylko wszystkiego dobrego(: no i mam nadzieję, że ta decyzja Cię czegoś nauczyła (:
  • Odpowiedz
  • 0
@Vertesio Wchodzę na twoje konto: "na wykopie od 2 lat" i zastanawiam się gdzie jest haczyk( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( )
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 232
@Gruby_Wujo: nie płacę alimentów. Mam komorników i potworne długi na głowie przez tę samą kobietę. Wtopiłem z nią w interes życia, który okazał się porażką. Mam 250k długów, komornika na wynagrodzeniu od pięciu lat więc sam ledwo funkcjonuję. Ale łoże na dzieci ile tylko jestem w stanie. Z resztą mam je regularnie u siebie (praktycznie stale) więc i tak trzeba im coś smacznego ugotować (dobrze gotuję), zadbać o naukę, ubrania. Psychicznie
  • Odpowiedz
@Vertesio: najpierw chciałam napisać, że mam podobną datę swojego błędu bo 11.9 a potem mi się przypomniało, że jednak to był lipiec i 11 to rok a nie dzień a 9 to dzień a nie miesiąc xD co roku jestem zaskoczona jak mi niebieski z kwiatkiem wyskakuje xD
  • Odpowiedz