Wpis z mikrobloga

#optoma #projektor #elektronika #kinodomowe
Witam mam problem z projektorem Optoma HD27e, po jakimś czasie zaczyna migać w jasnych partiach obrazu. Przełączenie na tryb jasny i ponownie eko pomaga na jakiś czas. Migotanie jest widoczne w trybie ekonomicznym. Może ktoś miał podobny problem.
  • 9
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Morgenstern rozmiar ma znaczenie, a w tym przypadku to że nie ma jakości 4k tylko fullhd, nie psuje zabawny. Mam ekran 120 cali za 2 tys więc nie narzekam. Tylko ten problem.
  • Odpowiedz
@Surgeon: No mam w miarę pustą ścianę w pokoju więc chyba się nada. Byłem ciekaw opinii kogoś kto ma porównanie do TV, ale myślę że sprawie sobie jakiś pod choinkę bo 120 cali ma swój urok :D
@frodo66: Może spróbuj zapytać na jakichś tematycznych forach, a nuż trafi się więcej zorientowanych niż na mirko. ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frodo66: problem pojawia się czasem niektórych projektorach. Na trochę pomaga jak przepalisz lampę na trybie normalnym z miesiąc i potem wrócisz do Eco. Co ciekawe w USA ludziom producent wysyłał nową lampę a u nas zlewają oczywiście, tłumacząc ze to normalne xD. Nawet wysłałem do USA korespondencję z polskim oddzialem i dostałem przeprosiny ale lampy nie :(.

Kopałem się z koniem w przypadku swego Epsona i dałem spokój. Chodzi na
  • Odpowiedz