Wpis z mikrobloga

Ah uwielbiam gdy #neuropa pokazuje że niczym się nie różni od #4konserwy

Tyle tagów wyśmiewających konta no-namów prawackich które w karygodny sposób nawiązywały do seksu analnego i gejów przy każdej możliwej okazji, ja kojarzę dwa - #fiksacjeseksualneprawicy #prawackianalcontent a tu nagle pomysł jakoby jedynymi zboczonymi na tym punkcie byli prawaki pryska.
Otóż przychodzi wieszcz neuropy, który w sposób niewybredny przelewa swoje fantazje na papier, racząc nas oto takim fanficiem na temat marszu niepodległości.

I jak ty kolego drogi chcesz kogoś przekonać do swojego zdania, skoro obrażasz wszystkich w około?

#bekazlewactwa #shitkoroluksays #neuropa

Może zawołam kolegów którzy byli najbardziej aktywni na wyżej wymienionych tagach, lubicie się śmiać z takich dzbanów to liczę że zaplusujecie. @saakaszi @ziumbalapl @Soojin21 @PreczzGlowna
ButtHurtAlert - Ah uwielbiam gdy #neuropa pokazuje że niczym się nie różni od #4konse...

źródło: comment_1604853722NFDKwm6H35XOiJTXLkv72b.jpg

Pobierz
  • 8
@ButtHurtAlert: Zresztą, zdziwienie że skrajni narodowcy są skrajnymi narodowcami xD Ja tam nie idę dla nich idę se pomaszerować, w tym roku raczej tego nie zrobię ze względu na pandemie. Po prostu kogoś boli dupa że patriotyczne odezwy są jeszcze silne w tym narodzie i gdy ktoś powie - chodźcie idziemy, to ludzie idą, bo czują się Polakami.

Nie jeden raz dyskutowałem z narodowcami i mimo braku wspólnego języka - nikt
Nie jeden raz dyskutowałem z narodowcami i mimo braku wspólnego języka - nikt mnie nie pobił, nie miałem żadnych problemów z tym że się wymienialiśmy poglądami, a moje są mocno wolnościowe i uważam murzyna za Polaka.


@ButtHurtAlert:

Ach te dowody anegdotyczne.
@ButtHurtAlert: Skoro już mowa o twórczości @koroluk to warto go zawołać.

Mi osobiście też się nie podobała ta wstawka na końcu, chociaż nie dlatego, że uraża narodowców, czy coś w tym stylu.

Niemniej mieliśmy do czynienia ostatnio z coming outami:
1) geja, byłego pełnomocnika Ruchu Narodowego w Tarnowie;
2) osoby transseksualnej, która uprzednio aktywnie działała w fundacji Pro Prawo do Życia (wiem, "proliferzy", a narodowcy to odrębne środowisko, ale zygotarianie również