Wpis z mikrobloga

@Jestembogaty a po co komu dzieci? Komu to potrzebne?
Nie jest mi konieczny kaszojad do tego aby czuł się spełniony, czy żeby moje życie miało sens. Mam tyle pomysłów na spędzenie czasu, zainteresowań, że i tak mi życia na nie nie wystarczy, jeszcze mam je marnować na jakiegoś niewdziecznego bachora? Pomijam, że to sprowadzanie na świat dodatkowego cierpienia.
@Jestembogaty żyj i pozwól żyć. Twoja droga Twoja sprawa. Skoro "nie debile" mają dzieci a debile nie mają to się ciesz #!$%@? że te Twoje niezwykle geny pójdą w świat a debilne skończą swoją karierę.
Ale Twój post to jakaś frustracja! Chcesz narzucić swoje zdanie innym jeszcze ich obrażając. Ty masz dzieci to inni też muszą mieć. Nie rozśmieszaj mnie.
@LadniePieknie sa ludzie, którzy nie chca miec dzieci i spoko. większość z nich koniec koncow zmienia zdanie. sa tacy, ktorzy nigdy nie zmienia zdania, albo zmienia je już za pozno i dzieci nigdy nie maja. wiekszosc z nich na starosc zaluje swojej decyzji. z wiekiem zmieniają sie priorytety i teraz posiadanie dzieci moze sie komus wydawac idiotyczne, ale 20-30 lat później ta sama osoba może zmienić zdanie. ciekawe kiedy twoje się zmieni
a po co komu dzieci? Komu to potrzebne?

Nie jest mi konieczny kaszojad do tego aby czuł się spełniony, czy żeby moje życie miało sens. Mam tyle pomysłów na spędzenie czasu, zainteresowań, że i tak mi życia na nie nie wystarczy, jeszcze mam je marnować na jakiegoś niewdziecznego bachora? Pomijam, że to sprowadzanie na świat dodatkowego cierpienia.


@LadniePieknie: Ochłoń freethinkerze, bo się zapowietrzyłeś xD