Wpis z mikrobloga

  • 1454
#!$%@?, co te koty mają we łbach XD
stał pod drzwiami i miauczał, żeby go wpuścić. Wstałem, otworzyłem drzwi, zadowolony wszedł a ja położyłem się dalej spać. Mija minuta a kot rzyga na dywan. Zrobił swoje i miauczy pod drzwiami, żeby go wypuścić.
#!$%@?, zrobił to z premedytacją
#koty #zalesie
  • 48
  • Odpowiedz
@depcioo: Ciekawe kiedy kociarze zrozumieją, że to nie ty masz kota a tylko on ci pozwala przebywać ze sobą. Do dziś nie rozumiem jak można z własnej woli trzymać tak niewdzięczne zwierze w domu.
  • Odpowiedz
@depcioo to na bogato. Ja miałem kiedyś podobna sytuację dobrych kilkanaście lat temu jak chodziłem do liceum i kot zaczął mi mialczec, wpuściłem go i wróciłem robić dalej coś na kompie, typ wskoczył na łóżko nastawił się nad w pół otwartym plecakiem i z premedytacją do niego nasrał.
  • Odpowiedz
@depcioo: W sumie to są ludzie co lubią jak ktoś ma ich głęboko w poważaniu.
Na pewno ten twój wykazał się ogromem wdzięczności jak dobijał się do twojego pokoju by ci narzygać na widoku. Można nawet powiedzieć, że on uzewnętrznił swoją wdzięczność a ty tego nie zrozumiałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NaopaK: owszem, koty są z natury bardzo czystymi zwierzętami i nie srają gdzie popadnie, bo mają taki kaprys. jeśli kot ci sra do butów to:
a) nie chodzi do kuwety, bo to miejsce kojarzy mu się z bólem, który odczuwa przy wypróżnianiu
b) jesteś brudasem i nie sprzątasz kuwety
c) nie odpowiada mu rodzaj kuwety bądź żwirku.
zwierzęta NIE SĄ złośliwe, złośliwość to cecha ludzka.
  • Odpowiedz