Wpis z mikrobloga

  • 1454
#!$%@?, co te koty mają we łbach XD
stał pod drzwiami i miauczał, żeby go wpuścić. Wstałem, otworzyłem drzwi, zadowolony wszedł a ja położyłem się dalej spać. Mija minuta a kot rzyga na dywan. Zrobił swoje i miauczy pod drzwiami, żeby go wypuścić.
#!$%@?, zrobił to z premedytacją
#koty #zalesie
  • 48
  • Odpowiedz
@depcioo: koty nie robią nic złośliwie, bo to #!$%@? koty. zwierzęta. one nie myślą jak ludzie, nawet jak wykopki nie myślą.
oczywiście mówienie ci, że wypuszczanie kota to debilny pomysł nic nie zmieni, bo chłopskiego rozumu się nie przegada.
natomiast to, że na twoich oczach się wyrzygało stworzenie, które z natury ukrywa ból i niedyspozycję, to jasny sygnał, że potrzebuje pomocy. zapewne na weterynarza też ci szkoda kasy, bo hehe
  • Odpowiedz
@depcioo: nie lubie kotow, ale widze ze srodowisko kociarzy jest gorsze od koniar xd ciekaww ze pod fotami psiakow sa zawsze mile komentarze typu "poglaskaj", "mam podobnego", poradza ci jaka karme kupic, nikt nie #!$%@? sie do zlego koloru obrozy czy cos xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@depcioo: U mnie dzisiaj identycznie, tylko mi narzygała na biustonosz leżący na stoliku. (°°
  • Odpowiedz
Poszedłem do kociego behawiorysty i wytłumaczył, że kot to nie pluszowa zabawka. Kot potrzebuje wolności. Nie da się zamknąć kota w klatce bo umiera w środeczku.

I to jest znęcanie się nad zwierzakiem.


@Gruby_Wujo: nie wiem, co ten behawiorysta jara, ale obaj zmieńcie dilera.
  • Odpowiedz
@Gruby_Wujo: no generalnie koty wychodzące częściej umierają niż te niewychodzące, i kot przyzwyczajony do tego ze siedzi tylko i wyłącznie w domu może być sczczęśliwy. tyle że nie każdy może mieć kota cały czas w domu i niektórzy wolą go wypuścić na czas np. pracy na zewnątrz, i według mnie to nic złego, i chyba lepiej będzie jak kot pożyje te właśnie 10 dobrych lat i na końcu go przejedzie
  • Odpowiedz
I to jest znęcanie się nad zwierzakiem.


@Gruby_Wujo: fajnie, że teraz znęcasz się nad wszystkimi zwierzętami, na które kot poluje. Parę paragrafów się na to znajdzie. Poza znęcaniem, zabijaniem chronionych gatunków, to zwykłe kłusownictwo.
  • Odpowiedz