Wpis z mikrobloga

mam nadzieję, że samochody ciężarowe


@w2kn2e Jako kierowca LKW chciałbym aby tak było i z drugiej strony niestety wiem że to niemożliwe. Ciężarówek za 25 lat będzie o wiele więcej.
  • Odpowiedz
będzie można podłączyć klawiaturę i monitor do komórki to może tak


@FrasierCrane: już to regularnie robię. Podpinam laptopową stację dokującą i tyle.
A najwygodniej pracuje się na stacjonarkach, a mimo to już mało osób je posiada.
  • Odpowiedz
@Vasenka: Bardzo trudne pytanie. Najpierw należało by spojrzeć na 25 lat wstecz czyli rok 1995r. Z czego korzystało się wtedy z czego nie korzysta się teraz ?

Chyba nie ma takiej rzeczy. Co prawda część fukcji przejęły smartfony, ale obecnie rozwój pod tym względem jest pod ścianą i żadna rewolucja się nie szukuje. Chyba hologramy byłyby czymś takim, czy jakieś hudy na głowę. Ale wszystko od lat stoi w miejscu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@r5678: jeśli chodzi o kontekst 1995-2020, to dobrym przykładem są np. telefony stacjonarne, magnetowid (wszelakie kasety) lub metalowe maszynki do golenia na żyletkę - żaden z tych przedmiotów nie jest już w powszechnym użyciu.
A za 25 lat nie będzie kluczyków do samochodów, kart pamięci.
  • Odpowiedz
@nietosamo: W sumie to znam kilka osób które ciągle mają tel stacjonarny, magnetowid, sam posiadam, i właśnie dzisiaj wyciągałem kasety :D Mam też kasety magnetofonowe. W sumie to za 25 lat będzie można tak powiedzieć o magnetowidach, kasetach gdzie faktycznie nikt nie będzie tego używał.

Co do kluczyków do samochodu, kompletnie się nie zgodzę. W przypadku parku samochodowego w Polsce nie można patrzeć na nowe auta, bo ludzie w większości
  • Odpowiedz