Wpis z mikrobloga

wiecie co jest #!$%@?? że człowiek ciągle ma tą złudną nadzieję że coś odrobi w tym #!$%@? stsie, ale prawda jest taka że się coraz bardziej pogrąża, ja to wiem ale nie da się przestać w tak #!$%@? sytuacji życiowej, na domiar złego jak gram na live tam to ludzie non stop wrzucają te wygrane taśmy na kilka, a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych z 2, 5 czy 10 złotych i jak tak patrzę to aż nie dowierzam jak #!$%@?? ja tonę po uszy w tym bagnie, wszyscy mówią że to jest bee, nigdy z tym nie wygrasz a ludzie tam wygrywają? i w taki sposób non stop się łudzę że kiedyś wejdzie ta #!$%@?ła taśma która spłaci ten #!$%@? dług i będę miał spokój, tak mi to do głowy wchodzi że już dostaje paranoii
#hazard
  • 7
@zielonebordo: ja w tym siedzę już z 10 lat chyba i wiem jak to działa, bywało nawet tak że to był mój dochód bo nie pracowałem, ale teraz nie wiem już co się dzieje, dodatkową robotę? zarobie 5 złoty i co ja spłacę tym?
@sunriser90 jak nie wpadłeś jeszcze w żadne większe długi to rzuć to w #!$%@?, też grałem z 7 lat i doszedłem do tego że cała wypłata na drugi dzień szła na to, do tego pełno chwilówek, wyjechałem za granicę żeby to spłacać, pół roku jeszcze przegrywałem, ale w końcu przestałem, w grudniu minie rok, zacząłem na siłownię chodzic i to mi dużo wolnego czasu zajęło, polecam życie bez tego gówna, chciałem juz