Wpis z mikrobloga

Jak ktoś zamawiał Xbox Series X w zestawie z grą.
Tłumacze dlaczego możecie nie dostać na 10.11
Dowiedziałem się od znajomka, że konsole i gry w euro jak i w media expert, nie trafiają do tego samego magazynu. Konsoli i gry nie wysyła się oddzielnie i muszą skompletować i dopiero wysłać.
Aby skompletować zamówienie trzeba przesłać grę lub konsole w to samo miejsce i dopiero oddać kurierowi do przesłania. Dlatego też skompletowanie trwa zazwyczaj jeden dzień dłużej.
Wysyłka xboxow obecnie zajmują się magazyny że względu na wielką premierę, a nie sklepy gdzie wystarczy wziąć konsole z zaplecza i grę z półki i dać kurierowi. Logistyka została zmieniona w tym wypadku aby sprawnie dostarczyć konsole na premierę, a konsole z grą są zamówieniami drugorzędnymi bo większość zamówień to same konsole.
Jak ktoś pracuje w marketach z elektryką to wie o czym pisze.
#gry #xbox #xboxseriesx
  • 20
@cincin27
@joolekk Musiałbym zapytac znajomego, ale pady są kwalifikowane jako akcesoria do gier i podpowiada mi to że pewnie ten sam magazyn co gry.
Jednak jeżeli ktoś zamawiał konsole z takim Call of Duty Black Ops Cold War to nie otrzyma konsoli przed premierą gry 13 listopada.
@Policjant997 A jak będzie w przypadku odbioru w sklepie? Dowiedziałem się że media expert w mojej okolicy będzie otwarty ale teraz mnie trochę przestraszyłeś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Reacon ja tu mówię o wysyłce kurierem. Kompletnie nie wiem jak jest traktowany odbiór w sklepie. Możliwe że konsola przychodzi do sklepu z magazynu a gra jest brana z zaplecza sklepu do dopełnienia zamówienia.
@Policjant997 Zamówiłem w ME z AC Valhalla w zestawie. Pytałem kiedy dostarczą i dostałem odp, że 10/11 na premierę, więc nie jestem pewny czy to co piszesz jest prawdą.
Swoją droga czy to nie jest tylko kod do wersji cyfrowej?
@Policjant997: dzisiaj na infolinii RTV gość mi mówił, ze wszystko jest już skompletowane i będzie u mnie 10.11 jeżeli tylko kurier nie da dupy, bo wysyłają w poniedziałek. Miałem bundle z ac valhalla jak większość osób które tam kipiało