Wpis z mikrobloga

@Policjant997: tak, dlatego mówię, że Xbox to tańszy PC, który stoi przy TV. Jak ktoś ma dobrego PCta to po prostu duplikuje sprzęt kupująć Xboxa, niczego nowego nie dostanie - żadnych ex gier, haptyki w padach, nowych triggerów. Dlatego nie rozumiem tego posunięcia, wolałbym kupić 10metrowy kabel HDMI 2.1 za 200zł i #!$%@?.
@kipowrot a na #!$%@? mi PC? Pc używam w pracy i do tego mi służy. Zresztą od 8 lat używam tylko laptopów i wyleczyłem się że stacjonarnych i pctowego gamingu.
Jasne można podłączyć pc do tv jednak UX jest 20 lat do tyłu względem konsol. Wystarczy że podłączam pc żeby grać na GeForce now to i tak muszę wstawac do laptopa i klikać na nim ręcznie jak chce zmienić grę. Padem nie
@kipowrot: ziomek, chyba źle mnie zrozumiałeś. po to mam pc aby grać na nim w gry na pc a tych jest setki jak nie tysiące. a po to kupuje konsole żeby sobie siedzieć na kanapie i ogrywać jakieś fajne tytuły czy np oglądać filmy na bluray.
@Yaggar: kiedy zamawiałeś? ja zamawiałem w czwartek rano z użyciem kodu na preorder, który kupiłem wcześniej.