Wpis z mikrobloga

Jaki ten Gameforge jest ułomny i żałosny to aż szkoda słów, wrzucają do gry coś co na prywatnych serwerach działa od dziesięciu lat ale u nich oczywiście będzie to działać tylko za realny hajs. Zamiast w jakikolwiek rozbudować tą grę, poprawić tekstury czy cokolwiek to te dauny potrafią tylko wymyślać nowe sposoby na zarobieniu na grze która umiera od wielu lat xD

#metin2 #gameforge #zalesie #gry
Lesrley - Jaki ten Gameforge jest ułomny i żałosny to aż szkoda słów, wrzucają do gry...

źródło: comment_1604744746xeEyuTs9p1hRV6K2l6Mmxx.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lesrley: Który szanujący siebie gracz gra na Globalu zamiast na Privach? Ta gra jest tak rozkminiona przez ludzi od serwerów, że znają się na niej lepiej niż GayForge. Już w 2012 lepiej było sobie popykać na jakimś Medium/Hard niż męczyć się na tym gównie paląc hajs na SMy.
bo gf dobrze wie, że tej gry nie ma co zbytnio rozwijać bo przez technologiczne zacofanie jest to nieopłacalne


GayForge nie może tego rozwijać, bo mają tylko franczyzę gry Metin2 od Webzenu. Nie będę ukrywał, że istnieją już serwery prywatne z DirectX9 (tu już się pojawiają bajery jak np. antyaliasing, filtry anizotropowe) lub dosłownie garstka nawet DirectX11 (i się już nie nazywają Metinem) gdzie wersja GF siedzi nadal na DX8, ma masę
@JaTuSobiePatrze: Gdyby wprowadzili jakieś ciekawe zmiany i udoskonalenia gry to masa ludzi by zajrzała z ciekawości do gry, wystarczyłoby zrobić oficjalne serwery easy/medium/hard/pvp i masa ludzi by się przeniosła z prywatnych serwerów na globala. Czytałem że mieli wrzucić do świata gry nowe królestwo, mapy i ulepszone tekstury ale coś nie wyszło :x
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@osoba_publiczna: i jest pewnie największym licencjobiorcą co myślę, że daje im niezłą pozycję przy negocjacjach rozwoju gry, tylko po co żądać dużych zmian skoro bez zmian lub z małymi swoje zarabiają? Ja wiem, że GF bezpośrednio zmian nie wprowadza ale myślę, że mają dobrą pozycję żeby takie zmiany wymusić jeżeli by tego chcieli