Wpis z mikrobloga

Mireczki, wśród budżetowych opcji #opony i marek, które nic mi nie mówią, znalazłem Dębicę Presto UHP2. Widzę, że ma dobre opinie, w dodatku to polska marka. Znacie je, używacie? Warto brać?

Jakieś sportowe osiągi mnie nie interesują, ale z drugiej strony jeżdżę raczej bez zamulania i chciałbym móc polegać na ogumieniu, jak się czasem rozpędzę na niemieckiej autobahnie albo przyjdzie mi awaryjnie hamować.

Dzięki za podpowiedzi!

#motoryzacja #kiciochpyta
  • 13
@Palladyn400: @n_____S: @incognito1234: @Borzecoztymloginem: Dzięki za wpisy. Widzę, że dobre opinie o tych oponach nie wzięły się z powietrza, ani nie są zmanipulowane. Wezmę te Dębice.

@Klopsztanga: Również dzięki, Nexen faktycznie ma dobre ceny i parametry, ale Dębica to polska marka, a technologia jest od Goodyeara. Wesprę gospodarkę Polski oraz zaprzyjaźnionego mocarstwa, a sam będę się na tych oponach nieco pewniej czuł.
Możesz poszukać czegoś młodego i używanego ale markowego


@Palladyn400: Wolę nowe, bo nie znam się na tym i nie umiem ocenić, jak długo było jeżdżone, jak traktowane i jak bardzo jest zużyte. Więc z mojej perspektywy kupiłbym kota w worku.

Auto fabrycznie było dostarczone z Bridgestone Turanza, minęły 4 lata / 75 tysięcy na dwóch kompletach, więc szacuję że max 45 tysięcy na letnich, i te przednie już zauważalnie wyłysiały. Trochę