Wpis z mikrobloga

#tinder #zwiazki

Ciekawe jak pandemia wpłynie na to jak funkcjonuje tinder...
na wiosnę planuje sobie założyć konto, i ciekawe czy coś z tego w tak krótkim czasie uda sie zauważyć...

Przez pandemię powinno coś się zmienić w zachowaniu ludzi. Pierwsza sprawa to powinna być wyższa szansa na poznanie kogoś normalnego dlatego, że więcej ludzi założy konta, z racji na dużo mniejsze możliwości poznawania kogoś na żywo.

Mamy tutaj całą grupę ludzi, którym zabrało się "narzędzie" z którego korzystali do poznawania kogoś, tj, szeroko pojęte wyjście na miasto pub bar, przestrzeń publiczna, klub, restauracja. Dochodzą kina, podróże itd..

Kwarantanna wywołała i wywołuje też lekką falę rozwodów czy upadków związków.. których gdyby nie zamknięcie ludzi na 2 tyg razem w domu, nie byłoby. Co też podbiło liczbę singli w jakiś sposób. Dochodzi też obciążenie psychiczne dla wielu ludzi, ktoś stracił prace, druga osoba zostwiła tą osobę z tego powodu zmiast wesprzeć.

Spaść też mogą wymagania kobiet, padające firmy, ludzie tracą pracę, bezrobocie, więc sam fakt posiadania pracy ma większą wartość niż przed pandemią, bo wiecej osob jest bezrobotnych i będzie to znacznie bardziej powszechne. Przez co teoretycznie mniej kobiet będzie wybrzydzać na to jaką jej potencjalny partner ma pracę.

Samoistnie pojawi się firewall który wytnie laski które chcą za darmo zjeść, czy zabić czas. Bo pozostaje w zasadzie spacer jako spotkanie.

więcej ludzi to i więcej szanujących się facetów na portalu, co uderzy w bierność kobiet i będzie trendem odwracającym dysproporcje między wkładem z obu stron, tak samo jak i więcej kobiet, które nie są jeszcze księżniczkami i normalnie działają.
  • 13
Pierwsza sprawa to powinna być wyższa szansa na poznanie kogoś normalnego dlatego, że więcej ludzi założy konta, z racji na dużo mniejsze możliwości poznawania kogoś na żywo.


@r5678: zobrazuje ci to tak:

jeśli tabliczka białej czekolady, wpadnie ci do kadzi z gównem, to co się stanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rozpuści się w szambie, czy gówno zamieni się w czekoladę? (ʘʘ)
@Kotniepies: ale tabliczka czekolady nie oddzialywuje na gówno. Lepszym porównaniem byłyby płyny. Dajmy na to do 5l płynu chłodniczego dolejesz litr wody. To z zamarzania w temp -30*C zacznie zamarzać w -10*C
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@r5678: nie chcę Cię demotywować do działania ale... facetów też będzie wiecej, dużo więcej. Wymagania będą wyłącznie rosły i NIC już tego trendu nie zmieni (poza napływem kilku mln młodych kobiet).

Jak chcesz mieć konkretne branie to udawaj kogoś z innego kraju, kolega tak robi to nawet za piwo nie płaci bo mu stawiają. Nagle zobaczysz, że jesteś 10x atrakcyjniejszy dla p0lek jak przestaniesz mówić 'hej' tylko 'hi'.

p0lki nie są
@tbhilt: Ja tak nie działam.. co ty jakieś akcje gry aby poderwać laskę to dawno mam za sobą... nie mam też potrzeby posiadać kogoś, ta też mi minęła jak się ogarnąłem po toksycznym związku. Kobieta której nie znam jest nikim dla mnie... i to kobieta swoim zachowaniem musi mi pokazać że jest wartościowa i warto na nią tracić czas.. dopiero na podstawie obserwacji jaka ona jest buduje sobie jej obraz.. zero
@tbhilt: Bycie sobą to jedyny sposób aby mieć szczęśliwy związek ;)
Wejść w związek to nawet nie jest duża sztuka.. ale mieć związek udany, o panie.. to jest dopiero sztuka.