Wpis z mikrobloga

Oni są naprawdę w dupie - zaproponowałem, żeby dali 200zł, a zrzeknę się pozostałego tysiaka. Nawet na to nie poszli.
Jeśli nie planują mega fraudu na 11.11 od Ali i oddanie z tego kasy ludziom i zamknięcia serwisu to domyśćcie się jaka chciwość jest w niektórych.
Zaległe miliony do wypłaty, a na koniec istnienia (zapewne) jeszcze skok na kasę z Ali...

#planetplus
  • 8
@almex: dzìęki za screena.

Czyli widzicie to "wychodzenie z zaległości". Proponuję im 1000zł "zysku/pomocy" poprzez taką propozycję (frajerską dla mnie: 1200zł->200zł, bo nie wierzę już w odzyskanie nawet złotówki), a odmawiają nawet tego.

200zł przekracza ich możliwości!

Wiem, że są tu osoby, które w tej chwili mają u nich **.000 złotych do wypłaty. Robicie coś z tym?

Widzę ich reklamy na zbliżające się 11.11 - gdzie są służby naszego państwa?

A
@Astrolux: I co z tego że im zaproponowałeś, skoro oni mnie mogą wziąć tej kasy. Było by to bezprawne, mieli by z tego tytułu problemy, i jak niby księgowy by ten dochód udowodnił? Nikt nie zadziera z Urzędem skarbowym.
Dodatkowo taka propozycja brzmi jak podpucha z droga prostą do prokuratora. "Patrzcie, wymusili na mnie rezygnację z kasy"
@unified_observer: mają do oddania mi 6 wypłat po 200zł. Zaproponowałem, żeby zapłacili jedną to usunę konto u nich.
Kasy nie biorą dla siebie tylko jedynie mogą rozdać ją innym. Lepiej obsłużyć 100 osób po 10zł niż jedną po 1000zł.

Troche mnie rozśmieszyłeś - a jak ktoś umrze, a miał konto z kilkoma złotymi? Jak ten księgowy wpisze ten dochód?! Przez nieboszczyka zadrą ze skarbówką?

"Ta śmierć brzmi jak podpucha" ( ͡
@Astrolux: tak, tak działa prawo. Nie możesz sobie przywłaszczyć czyichś pieniędzy. Twoje rozważania o finansach są na poziomie podwórkowych rozmów.
To nie są pieniądze pożyczone twojemu koledze z piaskownicy.
Ogarnij się człowieku, żyjesz w trochę innymi świecie. Ile ty masz lat, 12? Tak właśnie objawia się brak podstawowej wiedzy o finansach i prawie.
@unified_observer: "Tak działa prawo". Na tym kończę dyskusję. Mediatorów w Polsce jest więcej niż sędziów.
UWAGA ludzie - okazuje się, że NIE można w Polsce zrzec się części własnych pieniędzy, żeby odzyskać cokolwiek od dłużnika. A kto takiego miał lub ma to wie, że odzyskanie kilku % to święto. A ta dziecina wyżej, twierdzi, że jest inaczej. Możę powołam się na niego i napiszę mojemu dłużnikowi, że jednak musi 100% oddać,