Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak ja kocham życie samemu i na totalny #!$%@?. Koń zwalony, baby mi nie trzeba, nic mnie nie #!$%@?, studia przerwane w połowie, praca w ,której nie muszę myśleć tylko robie mechanicznie jedno i to samo 8h dziennie, wracam se do domu, pyk jedzonko,gierki i serial, przypominam koń zwalony, wjedzie sobie jeszcze piwo i blancik od czasu do czasu i #!$%@? jest zajebiście. Po co mi ambicje i #!$%@? sie na cokolwiek jak można po prostu #!$%@?ć cały niepotrzebny syf i być #!$%@? szczęśliwy bez jakichś #!$%@? udziwnień jak #!$%@? związek czy ambitna praca. I tak zdechnę i nie będzie to miało znaczenia jak żyłem, mogę i nawet umrzeć dzisiaj,teraz,jutro, wszystko mi tak bardzo jedno. Polecam motzno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wygryw #doomer #blackpill #redpill #przegryw #wykopjointclub
Biskup_Android - #!$%@? jak ja kocham życie samemu i na totalny #!$%@?. Koń zwalony, ...

źródło: comment_16046931014Zf9Kq1rEvabEorYHrE9qo.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • 2
@Czeslaw_i_-92 moi coś #!$%@?ą o stabilizacji, może byś dziewczynę znalazł, rodzinę założył, skończył studia w końcu bo to ostatni rok przecież. Po #!$%@? tylko? Inżynier raczej ze mnie #!$%@? i w zawodzie bym się nigdy nie odnalazł XD A ojcostwo i żeniaczkę też #!$%@? bo to tylko #!$%@? się niepotrzebne
  • Odpowiedz
@Biskup_Android: U mnie też. Jakby to było jedyna słuszna droga życia. Założenie tzw.: "rodziny". Baba wysysa z Ciebie energię, niszczy twoją psychikę(co mają w naturze oczywiście) już nie mówiąc o twoich pieniądzach. "No ale nieee jak swojej grażyny nie znalazłeś toś jest nienormalny "
  • Odpowiedz