Wpis z mikrobloga

Szybkie pytaniu do Mirków z tagu #programista15k. Jako że niedługo kończę wreszcie studia informatyczne to chciałem zapytać czy mniej więcej godzić się na stawkę poniżej 10k? Chodzi o to że chce sobie już teraz wziąć kredyt na auto i wychodziło by mi rata koło 3k to myślę właśnie że te 8 na start bym musiał mieć. I jeszcze pytanie czy np. taka audi A6 2014 to już nie jest obciach podjechać takim pod software house ? Bo właśnie myślę na start o tym aucie. #pytanie #kiciochpyta #samochody
  • 28
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zibizz1: no extra pomysł, zupełnie jak z mieszkaniem. Po co ci ludzie biorą kredyty jak mogą wynajmować mieszkanie przez całe życie. Przecież po śmierci im nie będzie potrzebne, a ile pieniędzy zaoszczędza
  • Odpowiedz
@zibizz1: ja mowie na serio.

Z mojej perspektywy - moglbym pozwolic na znacznie drozsze auto, mityczne premium z salonu - pytanie - po co.

Madrzy ludzie kupuja hyundai, kie lyb toyote.

Teraz o najmie - no rata jest tansza, ale masz ogr przebiegu i na koniec jestes goly ¯\_(ツ)_/¯ oczywiscie mozna zaraz brac nastepby, ale patrzac na to z mojej perspektywy, lepiej oplaca sie trzymac dobre auto 8-10 lat, natluc te
  • Odpowiedz