Wpis z mikrobloga

Mirki, czy ma ktoś jakieś rozeznanie do którego szpitala najlepiej iść w sprawach ginekologicznych? Moja różowa musi mieć wycięte guzy w jajnikach, ale nie chce iść na Borowską, bo tam poziom leczenia to jakiś żart. Jak była tam na usunięciu polipa to zostawili jej w środku gazik i na dodatek samego polipa, a jak zgłaszała po operacji, że coś czuje to jej mówili, że wymyśla. Plus przy każdej wizycie tam wieczne olewanie i traktowanie jak intruz. Nie chcę jej wysyłać w takie miejsce, gdzie jak coś #!$%@?ą to może zostać bezpłodna...
#wroclaw #rozowepaski #medycyna #szpital #sluzbazdrowia #ginekologia
  • 14
Plus przy każdej wizycie tam wieczne olewanie i traktowanie jak intruz


@Atraktor: mam ze swoją różową odmienne doświadczenia. Wszystko elegancko i miłe położne, można je spotkać w gabinecie ginekologicznym ordynatora oddziału ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atraktor: ja byłam na Weigla (torbiel endometrialna), ale tylko ze względu na szybkie terminy. Pod kątem fachowości było całkiem ok, ale warunki i czystość... Pozostawiały wiele do życzenia.
@symis: zgadza się, więc jak wszystko idzie ok, to przynajmniej kobieta jest obsłużona jak człowiek, a nie bydło. W przypadku komplikacji pod drugiej stronie ulicy jest Szpital Uniwersytecki.
@belie: Dzięki, ale lekarze ogarniali? Żadnych powikłań po ich robocie nie było?
@belfrzyca: No właśnie ten oddział ma zadziwiająco dobre opinie, więc szkoda, że zamknęli go :/
@pslx: @Iudex: Myśleliśmy nad opcją prywatną, ale ponad 20k zł to trochę dużo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Atraktor: dobrze ogarnęli. Sama operacja 45 min, po mniej niż 24h wyszłam do domu. Szycie eleganckie, prawie jak po operacji plastycznej. :P Dostałam szwy rozpuszczalne, więc nawet nie musiałam się już tam wracać. Żadnych powikłań.

Jak prywatnie to Medicus. Ale koszta to rzeczywiście minimum 20k.
idziesz prywatnie do lekarza, który pracuje w szpitalu


@Iudex: to samo pisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawie wszyscy z oddziału ginekologicznego z Borowskiej, pracują w prywatnym gabinecie ordynatora koło placu Dominikańskiego. Wizyta +100 PLN do cen innych ale wjeżdżasz na oddział jak do siebie i bez problemów, które mogą napotkać inni.