Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sottosopra: moja narzeczona jest muzykiem zawodowym, tak samo jak kobieta ze zdjęcia musiała się przekwalifikować; z całkiem przyjemnej i ciekawej pracy przeskoczyła na etat przedszkolanki. Narzeka bardzo, a ja zupełnie się jej nie dziwię, sam byłbym zły przy takim przeskoku. (òóˇ)
  • Odpowiedz
@Sottosopra:


akurat znam środowisko aktorów polskich i niestety większość z nich podejmie tylko proste prace fizyczne bo nie jest wystarczająco intelektualnie rozwinięta.

Tak jak Kulczyk nie pił brudzia ze sprzątaczką, tak samo osoba inteligentna nie fraternizuje się z debilem. To odpowiedź na pytanie, czemu twoi zmyśleni koledzy aktorzy nie porażają intelektem.

@koroluk: Lewactwo popierające podział klasowy o kurde xD
  • Odpowiedz
@Sottosopra:
Też bym się #!$%@?ł jakby ktoś mi zabronił pracować (zamykając moje miejsce pracy) w zawodzie, do którego przygotowywałem się latami. Aktorstwo to nie robota przy taśmie, którą mogłaby wykonywać nawet małpa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Sottosopra: co w tym śmiesznego? Uczysz się całe życie i przez pandemię i decyzję rządu musisz pracować w pracy poniżej kwalifikacji. Ale pracuje, nie płacze dej dej tylko pracuje w sklepie z meblami.
  • Odpowiedz
@onionomous: Byku, ale takie jest życie, i pisanie o tym w jakiejś gazecie i okraszanie hasłem tragedia to plucie w morde zwykłym kowalskim którzy też są w tym samym kraju i w tej samej sytuacji, nie czaisz tej zasadniczej subtelnej różnicy dobrego smaku? XD
  • Odpowiedz
Przynajmniej pracuje, tez bym narzekał jakbym musiał zmienić prace która lubię


@lajsta77: Otóż to. Obserwuję członków moich ulubionych zespołów podczas korony i trochę smutno mi się patrzy jak wokalista zespołu, który ma 150k słuchaczy miesięcznie na spotify stoi za kasą fiskalną.
  • Odpowiedz
  • 2
@ladzinsky
@lajsta77
@Curus_Bachleda
@koroluk
@BigBlackKogut
@niko444 (mam nadzieję że to tylko ironią taka była)
@ZaplutyKarzelReakcji
@Malouie__Yayami

Powiem wam jak to wyglądało u mnie jakiś czas temu.
Obecnie lvl 30, 10 lat pracy w jednej branży (zaczynałem jak miałem lat 16), dwa kierunki studiów, kilka fajnych firm na koncie, angielski c1, hiszpański b2,

I wiecie co teraz robię, czym się zajmuje?
Zostałem stolarzem, założyłem własny warsztat i robię meble bo przez pół roku
Sprus - @ladzinsky 
@lajsta77 
@CurusBachleda 
@koroluk 
@BigBlackKogut 
@niko444 (ma...

źródło: comment_1604619318hWEEe9mqf8PUw737uXPMQ9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sprus:masZ racje, Ja po polibudzie pracowałem jako ślusarz mechanik przez 5 lat, miałem wykształcenie i kwalifikacje wyższe od całej kadry kierowniczej ale się nie przejmowałem. Teraz tez nie pracuje kompletnie w zawodzie
  • Odpowiedz
@Sottosopra: "He he, bo wiecie, ja nie chodziłem nigdy do teatruf, na #!$%@? to komu potrzebne, nie? Wzięła się wreszcie do przydatnej roboty i narzeka, hahaha!"

I co ma tutaj do rzeczy tag "bekazlewactwa"? Teatry są lewackie, a prawdziwy prawaczek do nich nie chodzi czy jak?

Przez idiotyczne decyzje rządu miliony ludzi mogą stracić pracę, mają prawo się #!$%@?ć, a najlepiej gdyby wynieśli ten żałosny pis na taczkach.
  • Odpowiedz