Wpis z mikrobloga

  • 3499
#covidoterapiaberecika (Dzień 2)

Noc przespałem pod tlenem. Dostałem wąsy donosowe zamiast maski bo saturacja nie spada poniżej 90% bez tlenu. Lęki wciąż te same czyli sterydy, antybiotyki złożone, jakiś lek na covida ale nie umiem powiedzieć co, przeciwzakrzepowe. RTG PŁUC wykazał zapalenie płuc śródmiąższowe ze statusem regresyjnym więc mam nie panikować. Dzisiaj zabrali towarzysza niedoli - Pana starszego bo coraz gorzej się dusił, cały czas siedział bo leżenie mu nie pomagało. Ewidentnie mu się pogorszyło. Jego łóżko i szafkę wywieźli więc chyba pojechał na intensywną terapię, albo pod jakieś urządzenie. Karmią dobrze. Życzliwość dalej na wysokim poziomie. Obiad z dzisiaj taki, że nie przejadłem, a miałem schudnąć.
berecik - #covidoterapiaberecika (Dzień 2)

Noc przespałem pod tlenem. Dostałem wąsy ...

źródło: comment_1604581569emqq50ADrBv60OZMCzgqqk.jpg

Pobierz
  • 262
  • Odpowiedz
@DzikWesolek: Wiesz akurat ja kręciłem bekę. Ale to że konto jest stare o niczym nie świadczy. Agencje PR robiące tego typu marketing, wiedzą żeby nie robić tego z kont zielonek tylko najczęściej skupują konta z nabitą historią.
  • Odpowiedz
No to miałeś farta, że trafiłeś do dobrego szpitala bo inaczej Twój obiad mógłby wyglądać tak.

ps. nadgryzione pęto pewnie dlatego, że pracownica sprawdzała czy dobrze podgrzana ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@stanley8989: Mimo iż kiepsko to wygląda to nie jest to nadgryzienie jak piszesz tylko ślad po widelcu przy wyciąganiu z gara więc nie kłam.
  • Odpowiedz
34, nadwaga 110kg/180 cm.


@berecik: Ale masz już motywację żeby się wziąć za siebie czy będziesz olewał jak dotąd? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja z 75kg i 181 wzrostu (35 lat) przeszedłem to gówno relatywnie lekko i szybko.

na początku mi Cię było żal, ale widzę, że żadnej lekcji/refleksji z tej choroby będąc otyłym nie wyniosłeś XD


@chuckmls: o to to. Jeszcze kilo krówek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DunningKruger: Jak mam wynieść refleksję z choroby którą dopiero przechodzę. Wyobraź sobie, że chciałbym doprowadzić się do ładu jak z tego wyjdę. Mam takie postanowienie. Wiele rzeczy przemyślałem, mam dla kogo żyć. Tylko na codzień gdy nic ci nie jest to nie zwracasz tak uwagi na pewne rzeczy. Żyjesz z dnia na dzień. Dzięki za krytykę. Współczucie proszę zachowaj dla bardziej potrzebujących. Ja dostałem wystarczająco dużo miłych i krzepiących słów
  • Odpowiedz
Wyobraź sobie, że chciałbym doprowadzić się do ładu jak z tego wyjdę. Mam takie postanowienie


No to już refleksja zaszła, wbijaj na tag #mikrokoksy i edukuj się a wyjdziesz na ludzi.

jednak to komentarze ludzi przemądrzałych, wszystkowiedzących, trolli i krytykantów... Ale czego się spodziewać. 12 lat jestem na wykopie i mnie to nie dziwi.


@berecik: Jesteś przewrażliwiony. Piszę do Ciebie jak do 34 letniego chłopa ja - 35
  • Odpowiedz
@Dutch: kto normalny używa jednej i tej samej maseczki? Ja używam max 1-2 dni jednorazowej, chirurgicznej dla stomatologów i żyję bez zapalenia płuc.
  • Odpowiedz